Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje atidarytas naujas sporto aikštynas

Šiandien Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje atidarytas naujas daugiau nei 4 tūkst. kvadratinių metrų sporto aikštynas, pritaikytas įvairioms sporto šakoms. Šventiniame atidaryme dalyvavo gausus būrys svečių ir gimnazijos bendruomenė.  Kaip sakė gimnazijos direktorius V. Skroblas bei jo pavaduotojas A. Kirilovas  didelis jau darbas atliktas, tačiau iššūkių ir užmojų netrūksta, laukiama ir naujojo  2014-2020 metų ES finansavimo laikotarpio šaukimų. Gimnazijos bendruomenė – moksleiviai ir pedagogai – labai džiaugiasi nauju aikštynu ir sako, jog jis ir po pamokų nebus tuščias.

Šį projektą Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazija įgyvendino kartu su partneriais iš Gardino, kur 2-ojoje gimnazijoje taip pat įrengiamas aikštynas. Projekto, remiamo ES lėšomis, tikslas – skatinti sveiką mokinių gyvenseną, per judėjimą mažinant sveikatos problemas. Įgyvendinant projektą taip pat plečiami bendradarbiavimo ryšiai,  dalijamasi patirtimi.  Beje, aikštynu galės naudotis ne tik kitos mokyklos, bet ir miesto bendruomenė. Specializuotoms sporto šakoms vystyti skirtose aikštelėse įrengta tam tinkama besiūlė gumos granulių danga, mini futbolo ir rankinio vartai, krepšinio stovai. Sirgaliams įrengtos specialios tribūnos, o varžybų rezultatai bus rodomi unikalioje kilnojamoje švieslentėje.  Šis projektas įgyvendintas pagal Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą.

 Akimirkos iš atidarymo šventės.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kitos naujienos

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“

„Džiaugiamės, kad priėmėte, stengsimės, kad taptų tradicija ir nuteistiesiems pagal galimybes dalyvauti m...