Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Atsargos pulkininkas Arūnas Dudavičius: „Simbolis stipresnis už kalaviją“

Minint Vasario 16-ąją kalbėjome su atsargos pulkininku Arūnas Dudavičiumi, apsilankiusiu Alytuje ir dalyvavusiu apdovanojimo įteikime po mirties savanoriui Danieliui Krakauskui. Arūnas Dudavičius   buvęs Lietuvos kariuomenės SKAT Alytaus rinktinės vadas, savanorio Danieliaus Krakausko vadas, kalbėdamas apie šios dienos svarbą, sako, kad trūksta žmogiškų vertybių, nuoširdumo ir bendravimo tarp žmonių.

A. Dudavičius
A. Dudavičius

Jis teigė, kad tik žinodami savo istoriją, mokėsime ją gerbti ir vertinti, kartu gerbdami ir savo šalį. Atsargos pulkininkas sako, kad turime nepamiršti simbolių, kuriuos turime. Anot jo, „simbolis stipresnis už kalaviją“. Beje jis sako, kad pagarba simboliams turi būti kasdieninė, o ir „vėliavą,kurią nešam – ją turi nešti „tik tas kuris yra vertas tos vėliavos savo darbais mokslu, pažangumu, rezultatais. Tai turi būti žmogus, kuris  yra gerbiamas savo rajono, savo miestelio  arba miesto pilietis“.

Apdovanoti artimieji ir Dudavicius 1Savanorio Danieliaus Krakausko apdovanojimo po mirties, kuriame dalyvavo  Vitas Krakauskas (Danieliaus Krakausko sūnus), Dalytė Vabolienė (Danieliaus Krakausko duktė), Domantas Vabolis (Danieliaus Krakausko anūkas), Danielius Vabolis (Danieliaus Krakausko anūkas), akimirkos. Apdovanojimą įteikė Premjeras Algirdas Butkevičius.

Arūnas Dudavičius taip pat buvo apdovanotas padėka.

 

 

 

Kitos naujienos

Opera ir džinsai? Atrodo nesuderinama? Tačiau Merkinėje įmanomi dar ne tokie dalykai. Merkin...

Jau du dešimtmečius druskininkiečiai, kurorto svečiai, Lietuvos meno bendruomenė neįsivaizd...

Praėjusios Alytaus miesto šventės metu susitiko seniai nesimatę bendraklasiai. Dainų slėnyje susiri...