Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Greta Brigita ir knygos

Šįkart FM99 pašnekovė Greta Brigita apžvelgia knygų seriją, vieną lengvą skaitinuką ir šiuo metu skaitomą knygą.

FM99 pokalbis su Greta Brigita

Lucinda Riley„Saulės sesuo“

Lucinda Riley „Saulės sesuo“

Mergina pasakoja apie naujausią, visai neseniai pasirodžiusią Lucinda Riley serijos knygą „Saulės sesuo“ ir trumpai nupasakoja apie ką ji. Pasakodama apie knygą juokauja, kad „knyga tinka savigynai“. Ir nors pasak merginos, knyga nėra pati stipriausia iš visos serijos dalių, bet ji labai įtraukia. Knyga paliečia skaudžias, aktualias šiandienos temas.  

Indrė Vakarė „Šią vasarą prie jūros“.

Antroji pasirinkta knyga – Indrės Vakarės „Šią vasarą prie jūros“. Šios autorės knygos, pasak Gretos Brigitos, labai skaitomos Lietuvoje. Ši istorija nėra kažkuo ypatinga. Tokia lengva „vasaros pabaigai“.

Rasa Borodina – „16 gydančių istorijų

Trečioji knyga – Rasa Borodina – „16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa“. Istorija apie žmones, kurie turėjo visokių priklausomybių, bet… kiekviena istorija yra su laiminga pabaiga.

Kaip mergina sako, „rekomenduoju tiems, kurie nežino kaip išsikapstyti iš priklausomybių“. „Tokios istorijos tiks kiekvienam žmogui.“ „Tiesiog pasiskaitinėjimui ir pamąstymui“.

Holly Ringland -„Visos Alisos gėlės“

Jau tampa lyg ir tradicija, kad paskutinė knyga, kurią ji apibūdina yra šiuo metu skaitoma. Holly Ringland knyga „Visos Alisos gėlės“.  Ir nors mergina knygos perskaitė labai mažai, knyga intriguoja jau pirmuoju savo sakiniu.

Knygos ištrauka: „Lentomis apkaltame name, pačioje siauro keliuko pabaigoje, prie savo rašomojo stalo sėdėjo devynmetė Alisa Hart ir svajojo apie tai, kaip padegti savo tėtį“.

Jei Jums patinka tai, ką mes darome, galite tapti rėmėju patreon.com

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas