Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Greta Brigita rekomenduoja įspūdį palikusias knygas

Prenumeruokite FM99 radijo podcast’ą!

Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Pirmoji knyga – Marie Benedict biografinis romanas „Vienintelė moteris kambaryje“. Kūrinyje pasakojama apie išskirtinę tarpukario meto Holivudo aktorę Hedy Lamarr. Didžioji kūrinio dalis vyksta Vienoje, Austrijoje, kur pagrindinė veikėja susituokia su ginklų prekeiviu, bet vėliau pabėga į Holivudą. Pasak Gretos Brigitos ši moteris buvo ne tik įdomi aktorė, bet ir išradėja, kuri turėjo pasipriešinti to meto požiūriui į moteris ir kovoti prieš stereotipus ir nelygybę.

„Mes jai dabar galime būti dėkingi už bevielį telefono ryšį ir panašius dalykus, nes būtent ji tuos technologinius dalykus ir išrado”, – pasakojo knygų apžvalgininkė.

Klausykite Gretos Brigitos pasakojimus

Antroji knyga – Robin Morgan-Bentley trileris „Avarija“. Vyrą partrenkia mašina, jis panirsta į komą, o jo žmona užmezga ryšį su vyrą partrenkusiu mokytoju Benu. Greta Brigita šį kūrinį apibūdino, kaip labai paprastą, bet labai tiksliai išnagrinėjantį Beno psichopatiškas tendencijas.

„Pats trileris yra labai paprastas ir niekuo neypatingas, bet labai gerai yra pavaizduotas toks psichopato vaidmuo, kuris bando kažką padaryti“, – kalbėjo Greta Brigita.

Taip pat, knygų apžvalgininkė pasakojo, kad ši knyga labai įdomi ir autorius puikiai sugeba apgauti skaitytoją.

Paskutinioji knyga – įtalų rašytojo Maurizio de Govanni detektyvinis romanas „Picofalkonės šunsnukiai“. Nors Greta Brigita nėra didelė detektyvų gerbėja, jai ši knyga patiko. Kūrinyje pasakojama apie šių laikų Neapolio policijos komisariatą, kuris yra ant uždarymo ribos ir jame naujai įsidarbinusią policininkų komandą. Šioje knygoje labai įdomiai ir maloniai aprašomas pats Neapolis, tad išsiilgusiems kelionių ir Italijos, ši knyga tikrai padės vėl pajusti keliavimo ir naujų kultūrų atradimo džiaugsmą. Detektyvas – nestandartinis, pilnas veiksmo ir įdomių siužetinių linijų.

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas