Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Greta Brigita rekomenduoja knygas!

Prenumeruokite FM99 radijo podcast’ą: Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Gegužės 7-ąją mes švenčiame savo Kalbos, spaudos ir knygos atgavimo dieną. Na, o Greta Brigita pristato naujas knygas, į kurias verta atkreipti dėmesį. Dvi iš jų tai lengvos, puikiai tinkančios atostogoms prie jūros ar ežero, na, o trečioji jau kiek rimtesnė, istorinė knyga.

Pirmoji – Denise Grover Swank romanas “Dvidešimt aštuoni su puse noro”. Šiame kūrinyje kuriame pasakojama apie merginą kuri gyvena motinos priespaudoje. Mergina susapnuoja, kad mirs ir tada 28 savo norus susirašo ant čekio, ji juos nori įgyvendinti kuo greičiau, nes bijo kad tuoj mirs, tačiau ji grįžta namo ir randa savo motiną negyvą. Tada jos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom ir ji pradeda gyventi visai kitaip. Labai lengva, smagi knyga su detektyvo prieskoniu puikiai tiks atostogoms ar poilsiui.

Antroji – taip pat lengva knyga apie naujas pradžias. Tai Linda Holmes romanas “Evė Dreik viską pradeda iš naujo”. Pasakojimas sukasi apie trisdešimtmetę moterį kuri yra ištekėjusi, tačiau visai nesidžiaugia savo santuoka. Ji palieka savo vyrą ir jai jau bevažiuojant iš namų ją pasiekia skambutis, kad jos vyras mirė. Tada pagrindinė veikėja Evė Dreik gyvena ir palengvėjimo, ir kaltės jausmų mišinyje, bet ji sutinka sportininką kuris stengiasi pabėgti nuo paparacių ir paprašo jos jam išnuomoti savo namą, Evė sutinka, nes vos suduria galą su galu, na ir kas toliau vyksta sužinosite perskaitę šią nuotaikingą ir optimizmo pilną knygą.

Trečioji – Dainiaus Vanago istorinis romanas “Oderis”. Jame pasakojama apie 2050 metus, o Oderis yra vidurio Europos miestas, kuris yra uždaras ir nepasiekiamas, jame žmonės gyvena tik su sąlyga, kad jie turi būti naudingas, jei jame nebedirbi tu turi palikti miestą. Nors “Oderis” yra pirmasis D. Vanago romanas jis yra parašytas puikiai ir labai įdomiai perteikta distopinio miesto atmosfera. Pagrindinis veikėjas Alanas netenka darbo ir ima ieškoti savo žmonos kuri su juo išsiskyrė. Jis keliauja iš ir į miestą, kas aišku nėra paprasta. Šis romanas išsiskiria dar tuo, kad parašytas iš kelių perspektybų, jame rasite puikių minčių ir net galbūt pajusite, kaip visai tai, kas jame vyksta yra artima ir mūsų visuomenei.

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas