Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Kaip dirba Alytaus poliklinika, pokalbyje su M. Jasaičiu

Gyvenimas po truputėlį grįžta į savas ribas, tad kaip ir visoje šalyje, taip ir Alytaus mieste nuo balandžio 29 dienos leista atnaujinti planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.
FM99 Alytaus miesto poliklinikos direktorius Marius Jasaitis pasakojo, kokia tvarka priimami gyventojai ir kur reikia kreiptis, norit užsiregistruoti kontaktinei konsultacijai su savo šeimos gydytoju:

 

Marius Jasaitis

M.Jasaitis sako, kad „žinoma yra tam tikrų apribojimų. Didesnis poreikis teikiamas nuotolinėms paslaugoms: vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo, gydytojo specialisto, slaugytojo konsultacijoms, gydytojų tarpusavio konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui. Kiekvienas šeimos gydytojas turi nusimatęs keturis vizitus.“

Norint užsiregistruoti nuotolinei šeimos gydytojo / slaugytojo arba gydytojo specialisto konsultacijai reikėtų skambinti tel. 8 315 36603. Jeigu nuotolinės konsultacijos metu šeimos gydytojas ar slaugytojas nusprendžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto su šeimos gydytoju konsultacija, tada pats gydytojas arba slaugytojas Jus užregistruos vizitui.
Jeigu nuotolinės konsultacijos metu šeimos gydytojas specialistas nusprendžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto su gydytoju specialistu konsultacija, tada pats gydytojas specialistas Jus užregistruos konsultacijai.

Prioritetas teikiamas Tiesioginis kontaktas su pacientu bus tik tuomet, kai paslaugos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu.

Planinės odontologijos paslaugos dar neteikiamos.

Atvykus į polikliniką reikia nepamiršti laikytis saugumo rekomendacijų: naudotis apsaugine veido kauke ir būtų pageidautina dėvėti pirštines, laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

Po savaitės kontaktinių vizitų skaičių planuojama didinti.

Paklaustas ar konsultacijoms priimami patys mažiausi –juk tėveliai jau pradeda planuoti vaikučių sveikatos patikrą prieš artėjančius mokslo metus poliklinikos direktorius atsako teigiamai.
„Profilaktiškai mažieji yra tikrinami. Trečiadienis ir ketvirtadienis yra paskirtas „Sveiko vaiko diena“. Tačiau, jei vaikui yra reikalinga būtinoji pagalba – yra paskirtas kabinetas, kuriame tokie vaikučiai ir priimami, kad neturėtų kontakto su sveikais vaikais.“ Jei kalbėsime apie vyresnio amžiaus gyventojus, 60 metų ir vyresnius, jie registruojami kontaktinei konsultacijai antradieniais ir trečiadieniais.

Svarbiausia nepamiršti planuoti savo laiką, ir susiderinti su specialistais. Visa reikalinga svarbi informacija pateikiama poliklinikos internetiniame puslapyje.

 

Susiję:

Kaip dirba Alytaus poliklinika, pokalbyje su M. Jasaičiu

 

Prisidėkite ir tapkite FM99 patronu! https://www.patreon.com/FM99

Kitos naujienos

Darbo partija antradienį iš savo gretų pašalino Druskininkų politiką, įtariamą disponavimu narkotikais.

Po penkių metų pertraukos į Lietuvos rankinio federacijos finalo ketvertą grįžta Alytaus "Varsos ...

Alytaus „Dainava“ pasirašė sutartį su 28 metų saugu iš Ukrainos Artiomu Radčenka. Tiesa, žaidėjas...

Lietuvai skirti 62 balai iš 100 galimų. Ji 33-ia pasaulyje ir užima 12 vietą tarp Europos Sąjungos valsty...