Klausyti gyvai

19:00 - 19:35

Lettres de France

„Gyvas miestas“ – „Junior Achievement“ veikla moko jaunimą kurti savo verslą

Radijo stoties „FM99“ eteryje laida „Gyvas miestas“. Kiekvieną trečiadienį kalbame apie tai, kas vyksta tarp mūsų. Čia architektūros, urbanistikos ir ekonomikos aktualijos iš Lietuvos bei pasaulio.

„Gyvas miestas“ „FM99“ eteryje trečiadieniais po 14 valandos, laida kartojama ketvirtadienį po 20 val. bei sekmadienį po 16 val.

Radijo stoties„FM99“ studijoje viešėjo  mokomosios bendrovės „Junior Achievement“ Dzūkija regiono vadovas Donatas Vasiliauskas bei jos nariai Lukas Kunigonis ir Ernestas Plauska.

„Junior Achievement“ Dzūkijos regiono vadovas Donatas Vasiliauskas sako, kad „Junior Achievement“ yra erdvė, kur jaunimas gali save realizuoti verslo srityje: „Mes bendraujame su švietimo įstaigomis ir verslo bendruomene, esame tarsi tarpininkai. Siūlome moksleiviams programas, kuriose jie gali realizuoti save per praktines veiklas“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Mokomosios bendrovės „Junior Achievement Dzūkija“ regiono vadovas Donatas Vasiliauskas bei jos nariai Lukas Kunigonis ir Ernestas Plauska.

Kaip teigė Donatas Vasiliauskas, mokomųjų bendrovių programa, yra patraukli tuo, kad jaunimas gali įgyvendinti savo idėjas su verslo pagalba. Moksleiviai yra susidomėję šia bendrove, jie turi idėjų ir nori kurti savo verslus.  Tai skatina kurti, klysti ir mokytis iš to.

Pasak „Junior Achievement“ narių, Lietuvoje yra nedaug jaunų žmonių, kurie turi verslo idėjų. Galbūt reikėtų labiau plėtoti ir skatinti jaunus žmones bandyti realizuoti savo idėjas. O kai kurie bijo atsakomybės, kuri atsiranda, kai pradedamas kurti verslas.

Klausykite laidos. Laida „FM99“ eteryje transliuojama trečiadienį po 14 valandos, kartojama ketvirtadienį vakare bei savaitgalį.

Išsakykite savo pastebėjimus ir nuomonę: gyvasmiestas@gmail.com
Aplankykite „Gyvas miestas“ Facebook
www.gyvasmiestas.lt

Instagram

Kitos naujienos

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių...

Alytaus mašinų gamykla „Astra LT“, gaminanti nerūdijančio plieno konstrukcijas maisto, chemijos i...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Šiame pirmą kartą atliktame tyrime Lietuva gavo 37 balus iš 100 galimų ir regione kartu su Graikija ...