Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Kalėdinis laikotarpis gali nunešti stogą net ir patiems ramiausiems žmonėms, tad siūlau paskaityti knygas, kurios, tikiuosi, suteiks bent kažkiek ramybės

Sveiki visi,

metai pamažu į pabaigą, artėja šventės, atrodytų, visiems reikėtų nurimti ir išmokti kvėpuoti, o viskas gaunasi priešingai. Visi skubam, lekiam kaip galvas pametę. O kur dar visokie juodieji penktadieniai ir akcijos atrakcijos…Šie metai buvo tikri atradimų metai: kai pernai džiaugiausi vienomis galimybėmis, šiemet viskas dar įdomiau pakrypo.Nežinau kiek apžvalgų dar pavyks pasidalinti šiemet, nes yra keli dalykai, kuriuos noriu parodyti ir papasakoti. Vienas jų: radijas.

Kai vasarą nuvykau į Alytų pasikalbėti apie knygas, tikrai nesitikėjau, jog tai bus ne vienkartinis pasiplepėjimas. Tartasi, jog jie vyks kas antrą penktadienį, tačiau vyksta gyvenimas ir ne visada gaunasi. O kai pavyksta, mokausi. Mokausi nurimti, kad nedrebėtų balsas. Mokausi lėčiau kalbėti. Daugiau pagalvoti, prieš ką nors sakant ir stabdau save, kad nepasakyčiau visko, ką iš tiesų galvoju. Pokalbiai neilgi, tačiau visada labai spirgu prieš suskambant telefonui ir kalbant arba vaikštau po kambarį ratais, arba šiltai įsitaisiusi lovoje rankose spaudžiu sąsiuvinį su užrašais. Reikia laikytis, o jei nualpsiu?Malonaus visiems klausymo – šis pokalbis ko gero buvo pats jautriausias man ir kai kuriais klausimais pasisakiau iš visos širdies.

Ačiū ir ramaus švenčių laukimo, greit grįšiu,

Greta Brigita

 

 

Lina Ever – 100000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1168046790012453&id=748663131950823

Daina Opolskaitė – Dienų piramidės

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1240819636068501&id=748663131950823

Rimvydas Stankevičius – Diktantai sielai

Taip pat tokiu gražiu laikotarpiu siūlau nepamiršti  ir senos geros klasikos, kurios prirašė Dikensas ir Alcott, tokių knygų kaip Mažosios moterys ar Kalėdų giesmė.Ramybės visiems, ir žinojimo ko norit ir ko ne gyvenime. Jaukaus švenčių laukimo!

Pagarbiai,

Greta Brigita

 

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas