Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Knygų apžvalga su Greta Brigita

Svarbi pavasario proga, tad norisi pakalbėti ir apie knygas, kuriose pasakojama apie vaiko ir mamos santykį, motinas herojes, didmoteres ir tiesiog mamas, be kurių nebūtume, kokie esame.

Greta Brigita

FM99 pokalbis su Greta Brigita

 

Emma Donoghue – Kambarys
Istorija pasakoja apie motiną ir sūnų, kurie yra uždaryti izoliuotame kambaryje metų metus. Istorija paremta tikrais faktais. Knygoje motina vaikui sukuria atskirą pasaulį, kuriame jis gyvena. Kaip nepalūžti tokiomis sąlygomis ir nepamesti proto? Šiurpus ir kartu labai jautrus romanas.

Sonya Winterberg – Mes – vilko vaikai
Dokumentinė knyga, surinkti pasakojimai iš pačių Vilko vaikų lūpų. Taip vadinami žmonės iš Rytų Prūsijos, kurie Antrojo Pasaulinio karo metais buvo atskirti nuo tėvų, mamų, šeimos, tad basomis ar kitais būdais turėjo keliauti ten, kur saugiau (dažniausiai į Lietuvą) ir mokėsi gyventi be tėvų. Jautrūs pasakojimai surankioti iš visur išsibarsčiusių senolių, kurie našlaičiais tapo dėl karo…

MES – VILKO VAIKAI – Sonya Winterberg (Greta Brigita asm. nuotr.)

Shin Kyung-Sook – Prašau, pasirūpink mama

Jautrus romanas apie Korėją, dingusią mamą ir šeimą, kuri jos ieško. Romanas parašyta unikaliai, pasakotojai skirtingi, skaitymo malonumas. Privers mąstyti, jausti, galvoti ir apsvarstyti savo santykį su mama.

Romain Gary – Aušros pažadas

Lietuvoje gimusio rašytojo autobiografinis romanas pasakoja apie jo santykį su mama, jos lūkesčius jam, paliekamą lizdą ir nutraukiamą virkštelę. Romanas parašytas nuos-ta-biai, tikras skaitymo malonumas!

Greta Brigita asm. nuotr.

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas