Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Mes Kitokie“ – „Auksinio mikrofono“ pusfinalyje – Lukrecija ir Vakaris

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Ketvirtadienį nugriaudėjo paskutinis „Auksinio mikrofono“ pusfinalis, po kurio sužinosime tris finalininkus, kovosiančius dėl pagrindinio prizo – profesionalaus profesionalioje studijoje 3A bei vaizdo klipo įrašymo. Paskutinį bilietą į finalą bandė iškovoti į konkursą sugrąžintas duetas: Vakaris Žiūkas ir Lukrecija Kliučinskaitė. Jie laiku spėjo „įšokti“ į važiuojantį traukinį, vežantį į pusfinalius, kadangi vienam iš iškritusių dalyvių, surinkusių daugiausiai „Like“ „Facebook“ puslapyje, atiteko galimybė grįžti atgal į konkursą!

Duetas  pusfinalio pasirodymui pasirinko šiltą atlikėjos Meghan Trainor dainą „Like I‘m gonna lose you“, tačiau tai nebuvo vienintelis pasirodymas tą vakarą. Vakariui ir Lukrecijai teko ir dar viena užduotis – iš penkių žodžių (bulvės, dujos, stereotipas, formulė ir Valentinas), kuriuos sugalvojo laidos vedėjai, sukurti dainą ir tiesiogiai ją atlikti radijo stoties „FM99“ eteryje.

Nori išgirsti Vakarį ir Lukreciją finale? Tuomet balsuok SMS žinute numeriu 1670, į teksto laukelį įrašęs FM99 Lukrecija ir Vakaris ir dar kartą išgirsk juos finale! Balsavimas trunka vieną savaitę. Žinutės kaina 0,58€.

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas