Klausyti gyvai

18:00 - 18:35

Kitokia diena

„Prie puodelio arbatos – pakalbėkim“ apie baimes, moteriškumą ir kelionę į save

 

Leonora BlekaitytePavasaris – laikas kuomet norisi pokyčių, gyvenimo permainų ir daugiau spalvų savo kasdienybėje! Tad šioje laidoje kviečiame susipažinti su birštoniete Leonora Blekaityte. Asmeninių pokyčių konsultantė jau daugiau kaip 10 metų mokosi bei aktyviai praktikuoja įvairias asmeninio tobulėjimo technikas. To moko ir pas ją besikreipiančius žmones iš viso pasaulio.

Leonora jau beveik 4 metus gyvena saulėtoje Viduržemio jūros saloje Ibizoje, mat susikūrė čia, kaip pati sako, svajonių gyvenimą. Tačiau kelias iki jo buvo ilgas ir duobėtas – daug praradimų, nemalonių gyvenimo staigmenų ir įvairiausių problemų teko įveikti, kol pavyko surasti tai, ką turi dabar: „kelias buvo labai įdomus ir vingiuotas. Kiekvienas turim linksmųjų kalnelių, kurie ne visuomet būna linksi – su pakilimais ir nusileidimais. Mano kelias toks ir buvo, bet kai pradedi ieškoti savo norų, kažko daugiau nei yra – viskas keičiasi. Pirma svajonė buvo iš mažo miestelio išvykti į Vilnių. Kai tai išsipildė norai augo„.

LeonoraJauna moteris gali padėti atrasti ir suprasti save, įveikti baimes ir išmokti atleisti, tačiau ypatingai daug dirba su moterimis. Joms skaito paskaitas, kviečia į seminarus Ibizoje: „moteris daro labai daug, o kuo daugiau daro, tuo labiau vysta. Ne dėl to, kad jos negali padaryti, o dėl to, kad neranda laiko sau. Moteris yra begalinė jėga. Ta jėga, kuri kuria, kuri atneša į pasaulį gyvybę. 70 proc. moters laimės yra jos šeimoje – sveikuose vaikuose ir visame kame aplink, nes moteris ir kuria tą aplinką. Moteris yra gamta, moteris – stichija„.

L.Blekaitytė neseniai išleido knygą „Sielos artimetika”, kurioje be teorijos ir gausybė praktinių patarimų, kaip prisijaukinti permainas, plėsti sąmoningumą ir įsiklausyti į save.

Pokalbio pabaigoje visiems klausytojams pašnekovė linki: „atsidaryti savo vidinę gyvenimo laboratoriją ir ten kaip savo gyvenimo mokslininkui pradėti bandyti – daryti įvairias praktikas su savim, bandyti atrasti, kas padeda, kas įkvepia. Po mažą žingsnelį mes einam savo svajonės, savo geresnio gyvenimo link.

Nuotr. iš asmeninio archyvo

SRTRF-logo

Kitos naujienos

Žinai informaciją...

Pietų Lietuvoje prie Druskininkų esantis Raigardo pasienio punktas su Baltarusija bus uždarytas nuo kovo....

Knygų mugė 2024-ieji jau čia pat! FM99 kalbame su rašytoja, vertėja, dėstytoja Irena Buivydaite, ...

Grupės „Biplan“ muzikantai jau džiaugiasi į Lietuvą atkeliavusiomis naujomis vinilo plokštelėmis. Minint ...