Klausyti gyvai

15:00 - 16:00

Dienos kaleidoskopas

Ritos Beau pasakojimas apie drąsą gyventi ir nebijoti daryti klaidų

Ritos Beau gyvenimo istorija prilygsta filmo scenarijui. Užauginus keturis vaikus su dviem jų teko atsisveikinti ilgiems metams – sūnūs tapo svetimšalių legiono kariais.

Papasakok man – pokalbiai su Vija FM99 eteryje ir tinklalaidžių platformose.
Draugiški pašnekesiai ir nepaprasti paprastų žmonių gyvenimai. Istorijos ir mintys apie tai, kas svarbu, ar apie tai, kas menka, kas įdomu, galbūt juokinga…
Kas savaitę naują pokalbį klausykite radijo stoties FM99 eteryje ketvirtadienį 18 valandą ir kartojimą šeštadienį 7 vakare ir sekmadienį 2 popiet, po to ieškokite – tinklalaidžių platformose.

Klausykite mūsų laidos  Apple podcasts | Spotify | Google podcasts | RSS

Sūnų tarnyba jau baigta, tačiau Ritos gyvenimas pilnas aitrių prieskonių: jaunėlė dukra, radusi laimę egzotinėje šalyje, sutuoktinis buvęs lakūnas, tikras paryžietis, gyvenantis Alytuje.

Pirmojoje Vijos pokalbio su Rita dalyje išgirsite apie beatodairišką Ritos sūnų drąsą ir norą patirti nuotykius. Sunku aprašyti jaunuolių nuotykius ir siekį, bet kokia kaina, tapti Prancūzijos svetimšalių legiono kariais.

Vija ir Rita

 Intriguojantį pasakojimą apie tai iš motinos lūpų išgirsite perklausę laidos „Papasakok man“  su Vija  įrašą.

 „Kai jie viską papasakojo man kraujas stingo“, – apie sūnų nuotykius pasakojo Rita.

Moteris didžiuojasi ir džiaugiasi savo vaikų pasiekimais. Ji pabrėžia, jog visi 3 jos sūnūs turi vieną išskirtinį bendrą  bruožą: „Jie labai geri tėčiai“. Jaunėlės dukters užsienyje rasta laime Rita taip pat labai džiaugiasi.

Sunku net įsivaizduoti šios kosmopolitiškos šeimos susitikimus. Juk šeima susirenka iš įvairių šalių: Švedijos, Prancūzijos, Turkijos ir Lietuvos. Tais momentais namai prisipildo daugiakalbio šurmulio ir šilumos.

Dar besimokydama mokykloje  Rita labai mylėjo prancūzų kalbą ir Prancūzijos kultūrą, tačiau net įsivaizduoti negalėjo, kad ilgainiui taps prancūzo, tikro paryžiečio žmona. Taip jau nutiko, kad jos ir Kristiano pažintis užsimezgė internete, ko ne prieš 16 metų.

Atvykęs į Alytų Kristianas jau nebenorėjo iš čia išvažiuoti, ilgainiui persikraustė čia gyventi. Visą gyvenimą praleidęs didelių miestų šurmulyje jis įvertino Alytaus švarą, miestą supančią gamtą ir nekeliantį įtampos gyvenimo tempą.

Jei Jums patinka tai, ką mes darome, galite tapti rėmėju patreon.com

Ar romantiški prancūzai romantiški sutuoktiniai? Kaip sekasi tikram paryžiečiui gyventi Alytuje? Kaip galima prancūziškai pasibarti su vyru? Visa tai ir apie dar vieną Ritos ir Kristiano Beau namų gyventoją gražiu prancūzišku vardu sužinosite pasiklausę „Papasakok man“ įrašo.

Daugiau: Dietologė Kristina Jasmontienė: „Dievinu maistą“

Kitos naujienos

Rugpjūčio 14-ąją Druskininkuose vyko aštuntasis sūrių festivalis. Jame dalyvavo 20 smulkių sūrininkų iš L...

Žolinė arba Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų šventė švenčiama 8 dienas.

Sekmadienį Alytuje vyks paskutinės Lietuvos okupacijos aukos, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo g...