Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Sandra Avižienytė: Medicininiai terminai poezijoje yra labai retas, tačiau pasitaikantis reiškinys

Klausykite/žiūrėkite visą Liudo pokalbį su Sandra Avižienyte

Jeigu nori būti ten, kur nori – viskas yra įmanoma, – į klausimą, kaip pavyko atsidurti Lietuvoje tokiu sudėtingu keliavimui metu atsako Sandra Avižienytė.

Tiems dalykams, kuriuos mes darome ir kuo užsiimu aš nei ribų, nei sienų, nei atstumų iš tikrųjų nėra. Į Lietuvą atskridau su savo redaktore Laima Apanavičiene pristatyti savo naujausią knygą. – FM99 eteryje kalbėjo alytiškė.

Atskridome į Lietuvos neurologų asociacijos 18-os mokyklos suvažiavimą ir man iš tikrųjų yra didelė garbė, kad jie perskaitė, įvertino ir pakvietė šią knygą pristatyti kartu su Amerikos, Kanados lietuviu Audriumi Pliopliu, kuris iliustravo, viršelį padarė, – apie knygą Psichopatija pasakojo poetė.

Knygos viršelį sukūrė lietuvių kilmės profesionalus menininkas, neurologas, neuromokslininkas ir visuomenės veikėjas Audrius Plioplys.

Sandra rašo apie dalykus, kurie yra susiję su žmogaus siela, o medicininiai terminai poezijoje yra labai retas, tačiau pasitaikantys reiškinys.

Sandra Avižienytė – pasaulio alytiškė, gyvenanti JAV ir nuolat sugrįžtanti į savo gimtąjį miestą su naujausia savo kūryba, kasmet pristatanti po naują savo knygą, o daugelis jos eilėraščių virsta dainomis su Vygantu Kazlausku ir Tomu Varnagiriu.

Net ir Covid-19 pandemija nesulaikė Sandros nuo sugrįžimo į Lietuvą, Alytų ir savo gimtąją Šaltinių (buvusią 7-ąją vidurinę) mokyklą. Būtent čia ji pakvietė esamus moksleivius ir buvusių kartų atstovus pasikalbėti apie kartų kaitą.

Taip pat skaitykite:

Pasaulio Lietuvių jaunimo stovykla Alovėje

Projektas „Pasaulio alytiškių bendruomenė“  remiamas „Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo“.

Kitos naujienos

Druskininkuose kilusio šeimyninio konflikto metu neblaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės pareigūna...

(BNS inf.) Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teism...

Sekmadienį Lazdijų rajone žuvo motociklininkas. Kai...

 Ar lietuviai tikrai nepaveikūs dezinformacijai?