Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Savaitgalio skaitiniams Greta Brigita rekomenduoja knygas

Prenumeruokite FM99 radijo podcast’ą: Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Knygų apžvalgininkė Greta Brigita pasakoja apie jai didžiausią įspūdį palikusias knygas.

Klausykite pokalbį su Greta Brigita

Luca Di Fulvio „Laisvės dukros“

Pirmoji knyga –  italų rašytojo Luca Di Fulvio romanas „Laisvės dukros“. Nors knygų apžvalgininkė šios kūrinio gerai neįvertino, bet daugeliui žmonių ji labai patiko. Greta Brigita šią knygą apibūdino kaip melodramą, priminusią meksikietišką televizijos serialą. Knygoje pasakojama apie Buenos Aires ir 3 žmones, kurie bando atrasti savo gyvenimą šiame mieste.

„Knyga – visiška melodrama ir pina veikėjų likimus, vienas patenka į mafijos pinkles, kita į prostitucijos vergiją ir visi veikėjai visi glaudžiai susiję (…) romanas kupinas gyvenimo, tikrovės žiaurumo.“, – apie knygą pasakojo Greta Brigita.

Valeria Luiselli „Prarastųjų vaikų archyvas“

Antrasis kūrinys – meksikiečių rašytojos Valeria Luiselli romanas „Prarastųjų vaikų archyvas“. Šiame sudėtingame romane pasakojama apie šeimą, jų kelionę iš Niujorko į pietus. Visi veikėjai keliauja vedami skirtingų norų, interesų, pasakojimas labai įvairus, su daug sluoksnių.

„Labai informatyvi, labai daug gražių dalykų pasakojanti knyga, tačiau ne kiekvienam skaitytojui.“, – kalbėjo knygų apžvalgininkė.

Amaryllis Fox „Gyvenimas po priedanga“

Paskutinė knyga – Amaryllis Fox „Gyvenimas po priedanga“. Šioje autobiografijoje pasakojama apie CŽA agentę Amaryllis Fox, kuri dar visai jauna turėjo dirbti viena, pavojingai ir labai slaptai. Knygoje rašoma apie įvairias jos atliktas operacijas, keliones. Rašoma apie įvarias teroristines organizacijas, svarbius įvykius.

„Šią knygą rekomenduočiau tiems, kurie labiau mėgsta dokumentinę, sausesnę literatūrą. Ją skaitydama sužinojau labai daug įdomių dalykų.“, – įspūdžiais dalinosi Greta Brigita.

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas