Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

SEO pagrindai, kuriuos gali atlikti pats

Dauguma verslo savininkų žino, kad SEO yra labai svarbus internetinės rinkodaros ir pardavimų skatinimo kanalas. Dažnas tyrimas parodo, kad Google Analytics duomenimis – iš organinės paieškos atėję lankytojai dažniausiai konvertuoja, lyginant su kitais kanalais. Skambina, perka internetu, atsiunčia užklausas ar elektroninius laiškus su užklausimais. Todėl SEO paslaugos yra svarbios visiems, kurie rūpinasi savo internetine reputacija ir prestižu. Arba tiesiog nori pritraukti naujų klientų į savo svetainę.

Nesunkius SEO darbus galite atlikti patys. Apie juos ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Vidinio SEO dalykai

Visuose vidiniuose puslapiuose (URL), kuriuos norite matyti aukštesnėse Google paieškos vietose reikia įrašyti meta pavadinimus ir meta aprašymus. Meta pavadinimai turi būti iki 60 kompiuterinių ženklų, turėti pagrindinę raktinę frazę, meta aprašymai – geriausiai iki 140 – 150 kompiuterinių ženklų ir turi turėti tikslios atitikties raktinį žodį aprašyme. Pagrindinėje antraštėje įrašykite pagrindinį raktinį žodį, kurį norėtumėte išsikelti paieškoje. Mažesnės hierarchijos antraštėse įrašykite kitus sinoniminius raktažodžius, nebūtinai visiškai tikslia atitiktimi.

Vidiniuose puslapiuose įdėkite aprašymus. Jeigu tai produktų puslapiai ir nenorite tekstu darkyti svetainės dizaino – tekstus talpinkite apačioje, po nuotraukomis. Tekste taip pat bent vieną – du kartus pakartokite optimizuojamą raktinį žodį.

Išorinio SEO dalykai

Nors išorinis SEO reikalauja atitinkamos kvalifikacijos bei patirties, pagrindinius dalykus galite pasidaryti pats ar pati. Pirmiausia, užsiregistruokite visuose pagrindiniuose įmonių ar svetainių internetiniuose kataloguose, juose nemokamai galėsite aktyvuoti savo interneto puslapį. Taip gausite nemokamų atgalinių nuorodų. Susikurkite Google mano verslas mini puslapį, kuriame galėsite dėti sekamas (do follow) atgalines nuorodas. Užregistruokite savo įmonę žemėlapių platformose. Paprašykite, kad nuorodą į jūsų puslapį įdėtų savo svetainėse jūsų verslo partneriai, kompanionai, užsakovai, tiekėjai, klientai.

Google mano verslas paskyra

Susikurkite Google my business paskyrą – tai tarsi jūsų verslo vizitinė kortelė internete. Šioje paskyroje jūsų klientai galės rašyti atsiliepimus apie jūsų teikiamas paslaugas, vertinti jūsų įmonę, sužinoti apie teikiamas paslaugas, vykdomas akcijas, pasiūlymus klientams. Galite netgi paraginti savo klientus, kad jie parašytų atsiliepimą apie jūsų kompaniją.

Digital Star SEO agentūra Vilniuje

*Reklama

Kitos naujienos

Naujasis „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra šiandien buvo pristatytai komandai ir surengė pirmąją...

Bendrovė „Alytaus šilumos tinklai“ įgyvendino projektą ir beveik pusšimtyje Alytaus miesto švieti...

Apie  branduolinio ginklo dislokavimą Baltarusijoje, Kinijos vadovo vizitą Rusijoje ir ukrainieči...

Per tris dešimtis žmonių įkalinta, keletas nužudyti - tyli vizualinė kova laikinai okupuotose Ukrainos te...