Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Stojimai prasidėjo… Kokias studijų programas siūlo Alytaus kolegija?

Abiturientams šiuo metu įtemptas laikotarpis… Studijų programų apstu, tačiau ką pasirinkti? Kokias studijų programas siūlo Alytaus kolegija? Apie tai pasiklausykite pokalbio su Alytaus kolegijos dekanais Sigitu Naruševičiumi ir Lina Kankevičiene. Klausykite įrašo.

Alytaus kolegijos dekanai Sigitas Naruševičius ir Lina Kankevičienė

Alytaus kolegijos studentų gretas kiekvienais metais gausiai papildo ne tik studentai iš visos Lietuvos, bet ir iš Europos, Afrikos ir Azijos žemynų šalių. Didėjantis užsieniečių skaičius keičia ir Alytaus miesto veidą, kuria naujų kultūrų, tradicijų bei papročių įvairovę.

 

IT studijų programų paklausa tik didės

Alytaus kolegijos informacijos ir ryšių technologijų (IRT) studijų programų absolventai yra ypač paklausūs specialistai: programuotojai, testuotojai, IT grafikos dizaineriai, konsultantai, tinklų inžinieriai, vartotojų sąsajų kūrėjai, IT grafikos dizaineriai, pagalbos centrų ir IRT konsultantai, informacinių sistemų, duomenų bazių ir saugumo administratoriai. Šių studijų programų stiprioji pusė – lazerių technologijų įdiegimas į studijų procesą.

Alytaus kolegijos absolventai (Alytaus kolegijos nuotr.)

Transporto inžinerijos studijų krypties AUTOMOBILIŲ TECHNINIO EKSPLOATAVIMO studijų programoje rengiami aukštos profesinės kvalifikacijos automobilių transporto inžinerijos specialistai, išmanantys šiuolaikinių automobilių ir jų sistemų diagnostiką, priežiūrą bei remontą. Šioms studijoms Alytaus kolegijos Regioniniame technologijų centre įrengtos naujoviškos automobilių diagnostikos laboratorijos. Automobilių techninio eksploatavimo studijų programa tarptautinių ekspertų yra akredituota maksimaliam laikotarpiui – 6 metams. Šios studijų programos studentai sėkmingai įsidarbina automobilių serviso įmonėse arba kuria savo verslą Alytaus regione.

Pokyčiams svarbi patirtis. Studijuoti vieną ar du semestrus užsienio aukštosiose mokyklose ir įgyti praktinės patirties tarptautinėse įmonėse, kasmet išvyksta kelios dešimtys Alytaus kolegijos studentų. Pagal „Erasmus+“ mainų programą Alytaus kolegija studentams suteikia galimybę pasirinkti vieną iš 33-ijų aukštojo mokslo institucijų 16-oje užsienio šalių vienam arba dviem semestrams. Alytaus kolegija plėtoja konstruktyvius bendradarbiavimo ryšius ne tik su Europos Sąjungos šalimis, bet ir su JAV, Japonija, Kinija, Norvegija, Baltarusija, Ukraina, Azerbaidžanu ir kt

Platesnę informaciją apie studijas, programas ir kitus dalykus rasite čia: http://alytauskolegija.lt/lt/

Kitos naujienos

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“

„Džiaugiamės, kad priėmėte, stengsimės, kad taptų tradicija ir nuteistiesiems pagal galimybes dalyvauti m...