Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Šv.Benedikto gimnazijos vadovė: „Vaikai labai laimingi, psichologinė būsena tikrai pagerėjo“

Prenumeruokite FM99 radijo podcast’ą: Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

„Nemačiau nei vieno vaikučio bijančio, o vienas pagrindinių argumentų tėveliams – jūs visi žinosite, kad visi šeimoje esate sveiki“, – sako šv.Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šernienė.

Testavimas kaupinių metodu – tai būdas, kuriuo galima saugiai sugrįžti į mokyklas. Alytaus šv. Benedikto gimnazija pradėjo darbą klasėse kovo 22 dieną. Šiandien, balandžio 21 d. mokykloje lankėsi ir Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, kuri vertina, kaip Alytaus miesto ir rajono švietimo bendruomenėms sekasi organizuoti pradinukų ugdymo procesą

Loreta Šernienė ir Jurgita Šiugždinienė

Prieš pradedant „gyvą“ mokymąsi ir testavimą, vyko ilgos diskusijos ir pokalbiai su mokyklos bendruomene, tėveliais – net 78 procentai tėvų iškart norėjo sugrįžti prie kontaktinio mokymo, o dabar į mokyklas sugrįžę beveik visi pradinukai.

„Šiandien dienai turime tik dvi šeimas, kurios neleidžia savo vaikučių į mokyklą, tai praktiškai yra 100%, tuo labai džiaugiamės ir tai yra gyvas patvirtinimas, kad einame teisingu keliu,“ – sako gimnazijos direktorė Loreta Šernienė.

Kaip FM99 sakė direktorė, žmonės pamatė ir patikėjo, kad tai, kas vyksta mokykloje yra saugu, dedamos visos pastangos.

„Vaikai labai laimingi, psichologinė būsena tikrai pagerėjo, teko kalbėti vakar su tėveliais ir gavau labai daug gražių atsiliepimų apie tai, kas vyksta šiandien mokykloje“ – džiaugiasi L.Šernienė.

Pagrindinė tema su Švietimo ministre buvo mokinių saugumas pandemijos metu, sako mokyklos vadovė. Mokyklos patirtis tiek dirbant su pradinukais, tiek ir abiturientais bus naudinga kitoms mokykloms.

„Yra vienintelis dalykas – arba nėra komunikacijos arba jinai yra, o jeigu jinai yra, tai gausi teigiamą rezultatą“ – sako Loreta Šernienė.

Daugiau ir apie dešimtokų egzaminus klausykite pokalbį su šv.Benedikto gimnazijos vadove.

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas