Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Virtualus Alytaus muzikos mokyklos renginys ir mokymasis karantino metu

Balandžio 2 d. 15.00 val. Alytaus muzikos mokyklos Facebook paskyroje vyks Alytaus muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų virtualaus koncerto „Muzikinė padėka Medikams“ transliacija. FM99 kalbasi su muzikos mokyklos direktore Aldona Vilkeliene .

 

 

nuotoliniu būdu. Su specialybės ir teorinių dalykų mokytojais jau pamokos vyko, tačiau, prasidėjus pamokoms bendrojo ugdymo mokykloje, atsiranda papildomi krūviai, todėl dalį solfedžio užduočių sudėjome į Muzikos mokyklos svetainę, kad mokiniams būtų patogiau mokytis. Jūs žinosite solfedžio išplanavimą, išdėstytą savaitėmis,  visam balandžio mėnesiui.

Pasižiūrėkite mokyklos svetainėje nuorodą NUOTOLINIS MOKYMAS. Ten sudėti visi audio įrašai pagal mokytojus ir pagal klases 6 savaitėms iki balandžio 30 d., tuo atveju, netgi  jei užstrigtų TAMO. Esmė tokia: mokinys susiranda savo solfedžio mokytojos pavardę, paspaudžia pavardę, susiranda savo klasę, pasiskaito ugdymo planą tai savaitei ir mato, kokius pratimus tai savaitei, kokias gamas paruošti ir parašyti diktantą nr. 1.  Taip pat, mokinys pasiima šios savaitės plane nurodytą pratimą iš R. Kašponio knygos, tada pasiklauso mokytojos įdainuoto pavyzdžio iš AMM svetainės ir mokosi, kol išmoks. Taip pat, ten yra įdainuoti ir gamos mokymosi pavyzdžiai – vaikui reikia tik išmokti, daug kartų dainuojant su mokytoja ir po to kartoti užduotį savarankiškai. Tada reikia paklausyti Nr. 1 diktantą iš tų įrašų ir užrašius nufotografuoti ir nusiųsti solfedžio mokytojai. Dėl gamų ir pratimų atsiskaitymų skaitykite instrukcijas TAMO dienyne.

Muzikos istorijai 5-8 kl. D. Grabauskienė parengė Google klasė programą. Visus mokinius, kadangi jie vyresni, ji prisijungia per paštus. Grupinių dalykų mokytojos bus pamokos laiku pasiekiamos, kitomis savaitėmis mokiniai galės kol kas konsultuotis individualiai, kol laipsniškai solfedžio mokytojos irgi susikurs savo grupes internete, išbandys geriausius variantus. Į visus klausimus atsakysime el. paštu muzikosnuotolinis@gmail.com

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas