Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

100 dienų prie Alytaus miesto vairo – kaip ir kas.

100 dienų kaip dirba naujos kadencijos taryba ir alytiškių tiesiogiai išrinktas Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. Šia proga ant Didžiosios Dailidės ežerėlio kranto esančiame vandenlenčių parke surengta spaudos konferencija. Jos metu Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis, mero pavaduotojai Jurgita Šukevičienė ir Šarūnas Klėgeris, administracijos direktorius Rolandas Juonys bei jo pavaduotoja Neringa Rinkevičiūtė pristatė nuveiktus ir planuojamus vykdyti darbus.FM99 rubrikoje „Stambiu planu“ kalbėjosi Liudas Ramanauskas ir Kęstutis Tamulevičius.

 

Kaip sakė meras, vykdomi tęstiniai projektai, kaupiamos idėjos ateičiai. Daugiausiai klausimų buvo skirta LEZ ui. Kaip užtikrino miesto vadovai, LEZo įkūrimas aerodromo teritorijoje yra pirmaeilis ir svarbiausias uždavinys. Bus užsakyta studija, kuri konkrečiai įvertins kiek kainuotų LEZo įkūrimas ir kokią ekonominę naudą turėtų miestas. Ministras V.Sinkevičius jau yra pažadėjęs maždaug 10 milijonų paramą LEZo kūrimui. Kitas žiniasklaidos atstovams įdomus klausimas buvo apie švietimo reformą. Nė vienas iš miesto vadovų taip ir neatsakė kiek mokyklų žadama uždaryti, bet kad permainos bus kalbėjo visi. Miesto vadovai kalbėjo ir apie universitetų pakvietimą vykdyti mokymo programas Alytaus mieste. Kaip sakė meras, ypač aktyviai tam ruošiasi VGTU, tad gal būt jau šį rudenį minima aukštoji mokykla pradės savo veiklą mieste.

„Sutikite, kad per šimtą dienų daug nuveikti neįmanoma. Net viešojo pirkimo per tokį laiką atlikti negalima, o liepą nebuvo nė vieno tarybos posėdžio. Nenorėtume girtis, ką jau padarėme ir tikrai neatėjome vien tam, kad keistume viską, kas iki tol buvo padaryta. Tęstinumo nereikia griauti, o miestą svarbu statyti pamažu. Tęsiame buvusios valdžios paliktus darbus, jau turime ir naujų mūsų kadencijos projektų, finansavimo šaltinių“ – pradėdamas spaudos konferenciją, sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

 

Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis

 

 

 

Pagrindinės temos, kuriomis buvo kalbėta spaudos konferencijos metu:
✅Laisvosios ekonominės zonos (LEZ) kūrimas;
✅Švietimo tinklo pertvarka;
✅Bakalauro ir magistro studijų programų įgyvendinimo Alytuje galimybės;
✅Dainavos apygardos partizanų įamžinimo klausimas.

 

 

 

 

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas