Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Kalendoriaus lapelis

102 naujos valdžios darbo dienos „Ką radome, ką veikiame, ko sieksime“

 

Šiandien sukanka 102 dienos, kai dirba naujasis Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius ir jo komanda.  Meras apžvelgė nuveiktus darbus: atvertas savivaldybės duris, griežtą draudimą vartoti alkoholį savivaldybės patalpose, skelbiamas tarybos narių išlaidas ir lankomumą, nemokamą WiFi miesto sode ir kt. Anot mero, didelis dėmesys skiriamas bendravimui su žmonėmis. Ateityje planuojami susitikimai ne tik savivaldybės salėje, bet ir probleminėse vietose, pavyzdžiui, prie autobusų stoties. Meras teigė, jog sulaukia klausimų, kodėl „nekapojamos galvos“ savivaldybės administracijoje, anot jo, „mes kitokie, ne Vilnius, ne Kaunas. Daugiausia dėmesio skiriama darbuotojo kompetencijai, jo vertinimui“.

 

Vicemeras Tautvydas Tamulevičius:Mes atėjome su kitokiu požiūriu tiek į projektų valdymą, tiek į darbo organizavimą“.  Anot jo, tai, ką rado atėję, nedžiugina, deficitinis biudžetas, skolos, praktiškai visi projektai – vėluojantys. Vicemeras teigia, kad tokia praktiką siekiama išgyvendinti. Miesto  savivaldybės pasiekta skolinimosi riba siekia 20 mln. eurų. Tačiau sutaupyti jau pavyko – 100 tūkst. eurų sutaupyta atsisakius pirkti plaukiojančią platformą Dailidės ežerėlyje, Vidzgiryje esančių plotų šienavimui skiriamos nemažos lėšos, tikimasi, sumažės po dabar vykstančių viešųjų pirkimų.

Vicemerė Valė Gibienė kuruoja švietimo, socialinius klausimus. Anot jos, „didžiausias rūpestis, kaip  sumažinti vaikų globos namų auklėtinių skaičių. Dabar įgyvendinama mintis, kad Alytaus vaikų globos namuose būtų teikiamos trumpalaikės globos paslaugos, kuomet būtų dirbama ir su vaikais, ir su jų tėvais“. Beje,  Alytuje ketinama įgyvendinti projektą „Šalis be vaikų namų“, Alytuje turėtų atsirasti piešinių ant asfalto ir ant daugiabučių namų sienų šia tema.

IMG_5759

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...