Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

17 tonų Nyderlanduose pagamintų „Snickers“ atšaukiama ir iš Lietuvos rinkos

Dalis JAV gamintojos „Mars“ atšaukiamų šokoladinių batonėlių vis dėlto pateko į Lietuvos parduotuves. Paaiškėjus, kad kompanijos „Mars“ šokoladiniuose batonėliuose gali būti plastiko pėdsakų, 17 tonų Nyderlanduose pagamintų „Snickers“ atšaukiama ir iš Lietuvos rinkos.

„Atlikus išsamų tyrimą, paaiškėjo, kad dalis „Mars“ atšauktų šokoladinių batonėlių iškeliavo iš sandėlių, o tai reiškia, kad Nyderlanduose pagamintų „Snickers“ batonėlių galėjo įsigyti pirkėjai Lietuvoje“, – teigiama bendrovės išplatintame pranešime. „Mars Lietuva“ trečiadienį pranešė atšaukianti visus į prekybą pakliuvusius sveriamus „Snickers“ ir pakelyje po keturis supakuotus „Snickers“ batonėlius, kurių galiojimo data yra tarp 2016 metų liepos 10 dienos ir rugpjūčio 14 dienos.

snickers-sokoladinis-batonelis
17 tonų Nyderlanduose pagamintų „Snickers“ atšaukiama ir iš Lietuvos rinkos (Nuotr. Thomson Reuters)

„Mars Lietuvos“ korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims Mindaugas Rupšys teigė negalintis pasakyti kokie yra atšaukiamos produkcijos kiekiai. Jo teigimu, įmonė kol kas negali pasakyti kokį finansinį efektą patirs dėl atšauktos produkcijos. Antradienį „Mars“ pranešus apie šokoladinių batonėlių atšaukimą keliose Europos šalyse dėl produktuose rasto plastiko, M.Rupšys teigė, kad atšaukiamoje partijoje buvo ir Lietuvai skirtos produkcijos, tačiau batonėliai iš šios partijos dar nėra pakliuvę į Lietuvos parduotuves.

JAV bendrovė „Mars“ atšaukia visą Nyderlandų gamykloje pagamintą batonėlių „Mars“, „Snickers“ ir „Milky Way“ partiją, nes Vokietijoje viename produkte rasta plastiko gabalėlis. Teigiama, kad plastikas nekelia grėsmės nei žmogaus gyvybei, nei sveikatai, tačiau gali sukelti nepatogumų.

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....