Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„999 sekundės su Alytaus miesto meru“ – svarbiausi miesto pokyčiai ir problemos Vytauto Grigaravičiaus akimis

 

„999 sekundės su Alytaus miesto vadovu“ – radijo stoties „FM99“ studijoje Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius. Laidoje vyko pokalbis apie apie svarbiausius ateinančius darbus bei pokyčius mieste. Dar šiais metasi bus baigta Jotvingių gatvės rekonstrukcija, Riedlenčių parko atidarymas jau šeštadienį, šalia atsiras ir parkūro aikštelė.

Radijo stoties „FM99“ studijoje lankėsi Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius (FM99 nuotr.)

Investicijos į pramonės rajoną – gerokai palengvinsiančios  judėjimą sunkiajam transportui ir nuimsiančios srautus nuo Putinų gatvės,  šiemet bus pabaigta Verslo gatvė, kuri jau nebe perspektyvinė, kaip dar pernai buvo vadinama, o tikra.

Kalbėdamas apie Jotvingių gatvės rekonstrukciją, meras Vytautas Grigaravičius teigė, kad gatvės tvarkymo darbai vyksta labai vangiai. „ Šalia šių darbų vyksta ir kiti darbai – Dzūkijos vandenų atliekami lietaus kanalizacijos vamzdynų keitimas. Sutvarkę šias problemas, atnaujinę vamzdynus, galėsime saugiai gyventi ir neturėsime tokių problemų, kurias turėjo Vilnius liūčių metu“.

Pokalbio metu kalbėta ir apie kitus pokyčius, t. y. tranzitinio sunkiasvorio transporto ribojimą Alytuje, „Maximos“ sklypo miesto centre ateitį bei alytiškių skundus dėl Ugniagesių gatvėje veikiančio naktinio klubo keliamo triukšmo.

Dėl Jotvingių g. rekonstrukcijos darbų nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. šioje gatvėje bus ribojamas transporto priemonių eismas (AMS nuotr.)

Laidoje meras išsakė ir savo poziciją dėl Alytaus sporto ir rekreacijos centro vadovo Tomo Stupurio, kurį buvo siūloma atleisti iš užimamų pareigų. „Man nepakanka tik politinio sprendimo atšaukti vadovą iš užimamų pareigų. Aš norėčiau matyti ir teisinius pagrindus, šioje situacijoje to aš neradau. Nei teisės skyrius nei savivaldybės kontrolierius nenurodė, kad tie pažeidimai yra grubūs. Priėmiau sprendimą netenkinti administracijos direktoriaus teikimo atšaukti Tomą Stupurį iš pareigų.“

Primename, kad Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Aurelijus Jaruševičius išplatino pareiškimą, kuriame teigė, kad Alytaus sporto ir rekreacijos centro veikloje trūksta skaidrumo. Pareiškimą skaitykite čia. 

Plačiau pokalbio su meru klausykite garso įrašuose.

 

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....