Klausyti gyvai

13:35 - 14:00

Ši diena muzikos istorijoje

A.Pranaitis apie Žuvinto biosferos rezervato pažintinio tako atnaujinimo darbus

Pietų Lietuvoje esančiame Žuvinto biosferos rezervate iki kitų metų pavasario pabaigos bus atnaujintas pažintinis takas, antradienį paskelbė naujienų portalas lrt.lt.

Apie atnaujinimo darbus FM99 kalbėjo su rezervato direktoriumi „Arūnu Pranaičiu :

 

„Tikiuosi, kad gegužės mėnesį turėsime sutvarkytą, šiuolaikišką, gerai suprojektuotą, labai malonų gamtinį taką“, – portalui sakė rezervato direktorius Arūnas Pranaitis.

Direktorius Arūnas Pranaitis – Foto Žuvinto rezervato

Jis taip pat teigė, kad darbus pabaigti laiku gali sutrukdyti tik blogi orai. Nuardyti nusidėvėjusias seno tako lentas ketinama kitą savaitę.Pasak direktoriaus, pelkėtoje paežerėje sukonstruotas 400 metrų ilgio medinis pažintinis takas bus sutvarkytas taip, kad tarnautų ilgiau nei senasis – lenteles ketinama gaminti iš impregnuoto ąžuolo, o labiau pūvančias dalis – iš metalo.„Dabartinis takas tarnavo 12 metų, norime, kad rekonstruotas laikytų bent 30 metų“, – teigė A. Pranaitis.

Anot direktoriaus, kol bus remontuojamas pažintinis takas, rezervatą norintys apžiūrėti žmonės laukiami lankytojų centre, taip pat jie galės pasidairyti iš apžvalgos bokštelio.Be kita ko, planuojama rengti ir tradicines ekskursijas žiemos metu.

Kitos naujienos

Į pirmojo improvizuoto traukinio kupė, įsikūrusioje Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje...

Alytaus policija informuoja apie pradėtus ikiteisminius tyrimus. Smurtautojai ir sukčiai siautėja, alytiš...

Alytaus miesto taryboje bręsta planas padidinti apmokestinimą. Neformaliojo vaikų švietimo paslau...

Spalio 1 d. 11 val.