Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/fm99/domains/fm99.lt/public_html/wp-content/themes/itsbase/functions.php on line 302
Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Administracijos direktorius V. Jastremskas: „Tai, galbūt, nepopuliarus, bet būtinas žingsnis“

Į darbo vietą Alytaus miesto savivaldybėje grįžo iš pareigų atleistas buvęs Statybos skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras. Dabar jis dirbs šio skyriaus vyriausiuoju specialistu pagal darbo sutartį, o ne kaip valstybės tarnautojas.

Kaip sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas, savivaldybė turi didelę bėdą dėl kai kurių projektų užbaigimo. Konkrečiai dėl Žaliosios g. ir Dailidės ežerėlių projektų. „Esame teismų procese su šių projektų rangovais. S. Stumbras buvo šių projektų koordinatorius. Mums savivaldybėje svarbu turėtų žmogų, kuris žino šių projektų detales ir gali padėti bylose. Tai buvo, galbūt, nepopuliarus, tačiau būtinas žingsnis“.

Sigitas Stumbras
Į darbo vietą Alytaus miesto savivaldybėje grįžo iš pareigų atleistas buvęs Statybos skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras (Alytausnaujienos.lt nuotr.)

Sigitas Stumbras pareigų neteko, kai birželio 17 d. Lietuvos apeliacinis teismas vadinamojoje Alytaus stadiono byloje priėmė nuosprendį, kad dėl dokumentų klastojimo ar padėjimo piktnaudžiauti tarnyba tarp kitų asmenų kaltais pripažintas ir Statybos skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras.

Pagal Valstybės tarnybos įstatymą miesto savivaldybės administracijoje negali dirbti pripažintieji kaltais dėl baudžiamojo nusižengimo valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams ar korupcinio pobūdžio baudžiamojo nusižengimo padarymo.

Kitos naujienos

Alytaus miesto stadione trečiadienį, gegužės 18 d., 18:00 val. bus žaidžiamos LFF ta...

Vėlų šeštadienio vakarą Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukusios „Gravel Fest Rally – La...

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.