Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Administracijos direktorius V. Jastremskas: „Tai, galbūt, nepopuliarus, bet būtinas žingsnis“

Į darbo vietą Alytaus miesto savivaldybėje grįžo iš pareigų atleistas buvęs Statybos skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras. Dabar jis dirbs šio skyriaus vyriausiuoju specialistu pagal darbo sutartį, o ne kaip valstybės tarnautojas.

Kaip sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas, savivaldybė turi didelę bėdą dėl kai kurių projektų užbaigimo. Konkrečiai dėl Žaliosios g. ir Dailidės ežerėlių projektų. „Esame teismų procese su šių projektų rangovais. S. Stumbras buvo šių projektų koordinatorius. Mums savivaldybėje svarbu turėtų žmogų, kuris žino šių projektų detales ir gali padėti bylose. Tai buvo, galbūt, nepopuliarus, tačiau būtinas žingsnis“.

Sigitas Stumbras
Į darbo vietą Alytaus miesto savivaldybėje grįžo iš pareigų atleistas buvęs Statybos skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras (Alytausnaujienos.lt nuotr.)

Sigitas Stumbras pareigų neteko, kai birželio 17 d. Lietuvos apeliacinis teismas vadinamojoje Alytaus stadiono byloje priėmė nuosprendį, kad dėl dokumentų klastojimo ar padėjimo piktnaudžiauti tarnyba tarp kitų asmenų kaltais pripažintas ir Statybos skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras.

Pagal Valstybės tarnybos įstatymą miesto savivaldybės administracijoje negali dirbti pripažintieji kaltais dėl baudžiamojo nusižengimo valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams ar korupcinio pobūdžio baudžiamojo nusižengimo padarymo.

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...