Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Ajana žygyje niekuomet nebūna viena

Šiuo metu dėl kilnaus tikslo Ajana Lolat-Pažarauskienė siekia nueiti net 320 kilometrų per visą Lietuvą. Tačiau tai – ne vienintelis iššūkis, kurį jai teko patirti spalvingame gyvenimo kelyje. Kaip sekasi su visais iššūkiais ir kas suteikia didžiausią stiprybę, Ajana papasakojo atvirame interviu FM99 studijoje „Savaitės temos” laidoje.

Ajana Lolat-Pažarauskienė

Ajana žygyje niekuomet nebūna viena. Nors dėl savo ligos moteris juda lėčiau, ji dažnai sulaukia norinčių prisijungti bent trumpai atkarpai. Rekordininkė dalijosi šiltomis istorijomis apie ją lydėjusius žmones ir apie emocijas, kurias suteikia tokie susitikimai ir bendrystė. Moteris ilgo kelio imasi ne šiaip sau – žygis skirtas surinkti lėšų jos pačios įkurtam labdaros ir paramos „Mulan fondui“. Laidos pašnekovė pasakojo apie fondo tikslą atvesti šunis asistentus į Lietuvą. Kadangi Lietuvoje šuns asistento sąvoka nėra plačiai žinoma, Ajana dalijosi edukacijos tikslais ir darbais, kuriuos atlieka jau dabar.

Ajana Lolat, turinti cerebrinį paralyžių, pirmadienio rytą prie Merkinės pasitiko jau nuėjusi 306 km. Prieš 6 savaites pradėjusi Svajonių žygį per Lietuvą, ji eina tam, kad surinktų pinigų „Mulan fondui“, kuris ruošia šunis asistentus. Ajaną palaiko žinomi šalies žmonės, o paskutinę savaitę kelyje ji pradėjo drauge su dukart olimpiniu čempionu Virgilijumi Alekna. Kaip rašo Ajana – Šiandien KOSMINĖ diena, – žygyje lydi Virgilijus Alekna!!

Užkopėm kartu ir į 10 laipsnių įkalnę, ir vaišingų vietinių Birutė Vitkauskienė šakočiais nustebinti buvom!! Nežinau nė ką, nė kaip pasakyti: jausmas kaip grybukui prie Ąžuolų,- negali patikėti savo sėkme pakliūti tokion užuovejon!!

Nes žinot, šiai močiutei 84 metai. Po reformos ji liko be transporto, taigi į parduotuvę TRANZUOJA ir po kelias valandas arba prašo pagalbos kitų. Jūs man pasakykit, ką *** (!!!) daro mūsų atsakingieji?!! Kodėl garbaus amžiaus źmonės turi kartais ir badauti, nes nutiesus naują kelią autobusus reik nuimti? KODĖL?? Ir žinot ką ši šventa močiutė? Kvietė mus visus pasilikti nakvynei! VIS NEŠIOJO KO TIK TURI, KAD TIK PAMAITINTŲ. Darbštumo auksinio, blizga ir kiemukas, ir namai, labiau, nei pas mus su mandrais robotais sriubliais. O MES, KAIP ŠALIS, JAI ATSIDĖKOJAM KAIP??

Ajana Facebook foto.

Kitos naujienos

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – kviečiame švęsti Dzūkij...

Grupė 

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskriti...

Birželio 25 d. įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai: da...