Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Savaitgalio promenada

Aktorius Kęstutis Cicėnas: „esu teatro žmogus, tačiau kine dirbti yra labai smagu”

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovyklą jaunimui ir kinematografiškų atostogų kursą įkvėpė Alytaus miesto garbės piliečio, fotografo Zenono Bulgakovo (1939–2023), asmenybė ir kūryba.

Stovykloje savo žiniomis dalijasi ir aktorius Kęstutis Cicėnas. Jis atskleis vaidybos meno paslaptis ir atkreips dėmesį, į ką verta atkreipti dėmesį, renkantis aktorius ir dirbant su jais filmavimo aikštelėje.

Apie aktoriaus „duoną“ ir galimybes – Liudo vasariškas pokalbis FM99 studijoje su aktoriumi Kęstučiu Cicėnu.

Kęstutis Cicėnas pasakoja, kad stovykloje jaunimas paliko gerą įspūdį. Jis su jaunimu susiduria retai, todėl šis projektas yra puiki galimybė pažinti jaunus žmones.

„Scanorama“ foto

„Jaunimas man paliko didelį įspūdį. Aš buvau nustebęs, kad „Scanorama“ turi savo stovyklą vaikams Alytuje. Apsiskaitę ir įdomūs jauni žmonės susirinko. Dalyviai mane nudžiugino, kad jie moka sutelkti dėmesį ir jiems kinas yra įdomus“, – stovyklos dalyvius giria K. Cicėnas.

Kęstutis Cicėnas yra jaunosios kartos teatro aktorius, sukūręs nemažai vaidmenų ir vaidina tokiuose spektakliuose kaip „Kankinys“, „Apvalytieji“. Kūrėjas teigia, kad jis yra teatro žmogus, tačiau jį kinas šiuo metu labai domina ir žavi.

„Aš esu teatro žmogus iš prigimties. Neseniai atėjęs kinas į mano gyvenimą teigiamai mane nustebino. Aš nesitikėjau, kad kine bus taip smagu. Kinas leidžia žaisti kur kas subtilesniais dalykais, ko aš kartais nesigendu teatre. Dabar kinas man yra labai įdomus“, – pasakoja aktorius Kęstutis Cicėnas.

„Scanorama“ foto

Įkvėpti Alytaus fotometraštininko Zenono Bulgakovo (1939-2023) kūrybos, stovyklos dalyviai kartu su kino profesionalais Gerda Paliušyte, Giedriumi Jurkoniu, Kęstučiu Cicėnu, Eimantu Belicku ir kitais kuria savo filmus – stovyklos pabaigoje juos išvysti galės visa miesto bendruomenė.

FM99 yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žiniasklaidos pasitikėjimo iniciatyvos programą

Kitos naujienos

Alytuje vykdant prieš dvi dienas dingusios nepilnametės paiešką, policija prašo gyventojų pagalbo...

Šeštadienį, birželio 21 d., Alytaus ir Prienų rajonuose užfiksuota virtinė nerimą keliančių įvykių.

Atkeliauja ilgiausia metų diena ir trumpiausia naktis, tad tradiciškai pasiruoškime švęsti Jonine...

Kasmet apie birželio 22 – 24 d. Lietuvoje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Trumpiausia...