Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Aktyvus policijos savaitgalis – uždarytos savivaldybės, plonas ledas ir kiti įvykiai

Prenumeruokite „FM99 radijo podcast’ą“ ir įdomiausius bei svarbiausius pokalbius klausykite Jums patogiu metu.

Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Nuo praėjusio šeštadienio įsigaliojo judėjimo ribojimai tarp savivaldybių, tad savaitgalis policijos pareigūnams buvo gan aktyvus, sako Alytaus apskrities policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičiene.

“Dirbome padidintais pajėgumais ir pilnu tempu, vėl teko apriboti judėjimą tarp savivaldybių, todėl turėjome nemažai darbo. Kalbant apie kurortus, Birštone tiek pažeidimų, tiek apgręžtų automobilių buvo tikrai nedaug, pažeidimų susijusių su judėjimo kontrole visai nebuvo užfiksuota, o visoje apskrityje reikėjo apsukti kelis šimtus automobilių. “ – pasakoja K.Janulevičienė. 

Taip pat policininkai savaitgalį gelbėjo Druskininkuose į vandenį įkritusį asmenį.

“Pareigūnai gavo iškvietimą, 16 valandą dienos, buvo pranešta, kad viduryje tvenkinio yra įlūžęs asmuo. Vienas iš ten nuvykusių pareigūnų nėrė į šaltą ledinį vandenį ir taip išgelbėjo nelaimėlį, bei jį bandžiusį gelbėti asmenį.” – sakė pareigūnė.

Kristina Janulevičienė

Taip pat jau šį savaitgalį Alytuje atsirado nuomuojami paspirtukai ir nors taisyklėse parašyta, kad juos gali nuomuotis tik asmenys nuo 18 metų, bet buvo galima pamatyti ir žymiai jaunesnių žmonių, tad tai galėjo įnešti painiavos miesto eisme. K. Janulevičienė sako:

“Kadangi tai yra naujiena, tai natūralu, kad visi juos nori išbandyti, tik reiktų nepamiršti taisyklių, reikalavimų, kurių privalome laikytis. Policija kol kas neužfiksavo jokių pažeidimų ir pranešimų negavo, bet norime priminti, kad asmenys važiuojantys elektriniais paspirtukais viešajame eisme dalyvauja kaip ir visi kiti kelių eismo dalyviai.”

Karantino laikotarpiu policija taip pat tikrina ar žmonės laikosi nustatytų karantino taisyklių:

“Saviizoliacijoje esančius asmenis tikrina policijos pareigūnai, per parą jų patikrinama ne viena dešimtis. Daugiausiai taisykles pažeidžia Vilties ir Varėnos gatvėse esantys bendrabučiai, tai yra tie taškai į kuriuos policijos pareigūnai vyksta gana dažnai dėl vakarėlių, susibūrimų.”

Šeštadienį dar nutiko ir avarija, netoli Alytaus apvirto sunkvežimis vežęs chemines medžiagas.

“Tai buvo neeilinis įvykis, nedažnai pasitaikantis ir laimė neatsitiko didesnė nelaimė.  Kol kas nėra aišku dėl ko apvirto šis sunkvežimis, vyksta tyrimas.” – sakė pareigūnė.

Pavasaris atneša daug šilumos ir nori judėti, tačiau pareigūnai ragina nepamiršti karantino reikalavimų bei taisyklių dėl visų mūsų gerovės.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...