Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

„Alitos“ gamykloje per nelaimingą atsitikimą žuvo ilgametis jos darbuotojas

Alytaus ligoninėje antradienį mirė „Alitos“ gamykloje nelaimingo atsitikimo metu sunkiai sužalotas ilgametis įmonės darbuotojas, BNS informavo Alytaus policija. Pasak policijos atstovės Kristinos Janulevičienės, nelaimės metu vyras ceche buvo vienas, susižalojusį vyrą rado po kurio laiko ten užėjęs kolega.

„Apie 11 valandą gavome pranešimą, kad gamykloje Miškininkų gatvėje įvyko nelaimė darbe, kai demontuojant koncentruotų sulčių cecho įrengimus įvyko nelaimė, kurios metu patyrė sunkią galvos traumą darbininkas, gimęs 1962 metais“, – teigė K. Janulevičienė.

Anot jos, vyras buvo reanimuojamas ir vietoje, ir Alytaus ligoninėje, tačiau maždaug po valandos gaivinimo ligoninėje konstatuota vyro mirtis.

Vyras buvo reanimuojamas ir vietoje, ir Alytaus ligoninėje, tačiau maždaug po valandos gaivinimo ligoninėje konstatuota vyro mirtis.

Komentarą dėl nelaimingo atsitikimo „Alitos“ gamykloje pateikė AB „MV Group Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys.

„Šiandien „Alitos“ gamykloje įvyko skaudus nelaimingas atsitikimas, kurio metu buvo sunkiai sužalotas mūsų ilgametis darbuotojas, įmonėje dirbęs daugiau kaip 30 metų. Į įvykio vietą nedelsiant buvo iškviesti greitosios medicinos pagalbos medikai ir policija, informuoti artimieji. Darbuotojas buvo reanimuotas, nugabentas į gydymo įstaigą. Deja, medikams jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Visi esame sukrėsti. Reiškiame užuojautą žuvusio darbuotojo šeimai, gedime kartu ir esame pasiruošę suteikti paramą ir pagalbą.

Įmonėje suformuota nelaimingo atsitikimo tyrimo komisija. Bendradarbiaudami su atsakingomis institucijomis pradėjome tyrimą po kurio tikimės sužinoti visas įvykio aplinkybes. Tuo pačiu visose gamyklose dar labiau stiprinsime saugaus darbo kultūrą ir darysime viską, kad tokie atvejai niekada nepasikartotų“, sakoma komentare.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...