Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus apskritis viena saugiausių šalyje, pasitikėjimas policijos pareigūnais didėja

 

Alytaus apskritis viena saugiausių šalyje, o prabėgusi vasara Alytuje buvo gana rami. Kaip teigia Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas, „Per 7 mėn. nusikalstamų veikų buvo 10 proc. mažiau. Skaičiai mus džiugina, be to gyventojai kuo toliau tuo labiau pasitiki policija, o iškilus problemoms dažniau į mus kreipiasi“, – kalbėjo R. Jaciunskas.

Kaip teigia Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Kristina Janulevičienė, visuomenės jautrumas nusikaltimams nėra pakankamas. „Labai svarbu visuomenės ir policijos partnerystė. Atvirumas ir bendravimas su visuomene leidžia labiau pažinti vieniems kitus ir problemas spręsti greičiau“, – teigė K. Janulevičienė.

Apklausos parodė, jog pasitikėjimas pareigūnais Alytaus mietse išaugo iki 66 proc. Pareigūnus džiugina jaunosios kartos požiūris. Kaip teigia R. Jaciunskas „Auga pileitiška, visuomeniška karta. Požiūris tikrai keičiasi į gerąją pusę“.

 

Pagal fiksuojamus duomenis, nusikalstamų veikų užregistruota mažiau, situacija kas metai gerėja. Tačiau kalbant apie saugumą keliuose, statistiniai duomenys nelabai pakitę, keliais atvejais mažiau eismo įvykių, mažiau žuvusių, tačiau daugiau sužalotų kelių eismo įvykiuose žmonių. Kelių policija informuoja, kad nuo rugsėjo 1 d. viršijantys greitį net 1km/h bus patraukiami administracinėn atsakomybėn.

Plačiau klausykite pokalbio su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko pavaduotoju Raimundu Jaciunsku ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiaja specialiste Kristina Janulevičiene.

Alytaus apskrities VPK stengiasi organizuoti akcijas, kurios žmones informuotų, darytų įtaką piliečių sąmoningumui. Artimiausia jų – „Policijos ir visuomenės“ šventė. Norintys pabendrauti su pareigūnais, pamatyti pasirodymus su šunimis, koncertinę programą, paragauti košės kviečiami į „Policijos ir visuomenės“ šventę, kuri įvyks 14 h. Alytaus Rotušės aikštėje.

Picture 002
Iš kairės: Alytaus apskrities VPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas, Alytaus apskrities VPK komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Kristina Janulevičienė

 

Kitos naujienos

(BNS). Seimo pirmininkė ir frakcijų seniūnai registravo pataisas, kuriomis vietoje kanceliarinių išlaidų ...

„Mes buvom kaip sviestas, į kurį sminga karštas peilis“, - sako dezinformaciją ir ...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, organizuodamas konkursus dėl pakuočių atliekų surinkimo...

Birželio 11 dieną 13.30 val. Varčios miške, prie partizanų atminimo kryžiaus (Dušnionių girininki...