Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus ir Kauno kolegijų sujungimas: kokie pokyčiai laukia?

Alytaus ir Kauno kolegijų sujungimas įgijo pagreitį. Ši reorganizacija vykdoma siekiant sudaryti palankesnes sąlygas koleginių studijų ir mokslo taikomosios veiklos kokybei. Siekiama gerinti darbo rinkos poreikius.

Apie Alytaus kolegijos prijungimą prie Kauno kolegijos radijo stoties „FM99″ eteryje kalbėjomės su Kauno kolegijos direktoriumi Dr. Andriumi Brusoku.

Kauno kolegijos direktorius Dr. Andrius Brusokas

Alytaus ir Kauno kolegijų bendruomenės veiklas jau pradėjo. Nuo liepos 1-osios Alytaus kolegija tampa Kauno kolegijos padaliniu.

„Vienas iš iššūkių, su kuriais susiduria regioninės kolegijos – mažėjantis studentų skaičius“, – sako Kauno kolegijos direktorius Andrius Brusokas.

Būsimieji studentai galės toliau rinktis esamas studijų kryptis, tačiau nuo šiol stojantieji sutartis pasirašinės su Kauno kolegija, o vieta nurodoma kaip Alytaus fakultetas.

Alytaus kolegija tampa Kauno kolegijos padaliniu

Alytaus kolegijos bendrabučių patalpose drastiškų pokyčių nebus. Pasak direktoriaus A. Brusoko, yra numatytas tyrimų centro kūrimas ir laboratorinės įrangos įsigijimas. Bendrabutis ir jo patalpos išliks.

„Kartu mes esame stipresni“, – teigia A. Brusokas. Taip pat priduria, kad planuojamas maisto technologijų ir su tuo susijusių mokslų centras, kuriame numatoma vykdyti eksperimentinę plėtrą.

Kauno kolegija yra įvertinta 4/5 vertinimu. Vadovas tikisi, kad jų pasiekimai bus perduoti Alytaus kolegijai ir kartu pasieks gerus rezultatus.

Kitos naujienos

Tylos užtvanka sugriūna ir erdvę užlieja šviesos! Merkinėje jau ketvirtą kartą vyks menų festival...

Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninė bus prijungta prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės, tr...

Tradicinis ir tūkstantines žiūrovų minias pritraukiantis, vienas laukiamiausių vasaros renginių A...

Tai sužinosime parodoje „Atsiminimų miestas“ liepos 31 d. (trečiadienį), 17 val. Ilgai lauktas „M...