Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Alytaus Jaunimo centro direktorė Regina Vilkelienė atšaukta iš pareigų (atnaujinta audio)

Alytaus Jaunimo centro direktorė Regina Vilkelienė  atšaukta iš pareigų.

Klausyti reportažą iš posėdžio salės:

 

Balsavimas100548

Alytaus miesto taryboje  šiandien žmonių daugiau nei įprastai. Sprendžiamas Alytaus jaunimo centro direktorės likimas. Salėje be tarybos narių ir nemažas būrys buvusių Jaunimo centro atstovų, tėvų atstovai. Kai kurie politikų pasisakymai palydimi aplodismentais.

Politikai pasidaliję į dvi dalis:

Kęstutis Ąžuolas  klausė, kokiu pagrindu  bandoma apleisti direktorę, neišklausant net sudarytos darbo grupės išvadų. Tam pritarė ir Dobilas Kurtinaitis.

Kontrolės komiteto pirmininkas Jurgis Krasnickas, siūlė klausimą atidėti, ir teigė, kad tai susidorojimas su žmogumi. „Nenorėčiau būti asilu, kuris spiria suklupusiam liūtui“ – sakė jis. Jurgis Krasnickas pasiūlė klausimą atidėti, kad tarybos nariai galėtų susipažinti. Tam tarybos nariai nepritarė. nepritarė ir siūlomam slaptam balsavimui.

Klausimą dėl atleidimo teikė  „Alytaus piliečių“ frakcija. Šiuos politikus palaikė salėje buvę atstovai.

Tėvų ir pedagogų atstovai Nerijus Malinauskas, Laima Daunoravičienė
Tėvų ir pedagogų atstovai Nerijus Malinauskas, Laima Daunoravičienė

Jie išsakė savo nuomonę:

Vaida Malonytė, ansamblio „Tarškutis“ bei gitaros klasės tėvų atstovė, – „ar normalu, kad tėvai negali stebėti ugdymo proceso, ar normalu prie vaikų apšaukti centro darbuotojus. Kodėl į tėvų tarybą nepatenka „Tarškučio“ tėvai“.

Laima Daunoravičienė, buvusi ilgametė centro direktorės pavaduotoja, – „2012 m. atsisakėme dirbti su direktore. Skirtingos sąlygos, vykstant į išvykas su kolektyvu. Direktorė tuomet neatsižvelgė į darbuotojų ir tėvų norus bendradarbiauti“.

Nerijus Malinauskas, buvęs pedagogas – „ten vykdomas psichologinis smurtas. O kas pagalvojo apie pedagogus, kuriuos išstūmė Regina Vilkelienė“.

Erika Klemienė „Tarškučio“ atstovė – „mes tėvai, o ne „bilia kas“. Mes neturėjome galimybės bendrauti su direktore, ji neateidavo į kolektyvo susirinkimus. Jaunimo centro vadovas turi mylėti vaikus, elgtis su mokytojais pagarbiai ir į laurus prisiimti ne sau“.

 Direktorė iš pareigų atšaukta nuo šių metų sausio 29 dienos. Jai bus išmokėta  dviejų mėnesių vidutinio darbo užmokesčio dydžio išeitinė išmoka bei kompensacija už nepanaudotas kasmetines atostogas.

 

 

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...