Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Alytaus kelių priežiūrai šiais metais skirta 1,3 mln. eurų

2015 m. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos Alytaus miesto savivaldybės Kelių priežiūros ir plėtros programai skyrė 1,3 mln. Eur lėšų. Kaip teigė Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Tautvydas Tamulevičius didžioji dalis lėšų yra įsisavinta į turtą ir tiesiogines investicijas, o ne į remontą.

2015 m. Alytaus Naujosios gatvės II eilės ruožui nuo Žuvinto gatvės iki Putinų gatvės bei III etapui (nuo Miklusėnų gatvės iki Putinų gatvės sankryžos, apimant ir sankryžą) skirta 840 tūkst. Eur. 69 tūkst. Eur skirta prie gyvenamojo namo, esančio Naujojoje g. 13, įvažiavimo keliui, automobilių stovėjimo aikštelei ir lietaus nuotekų tinklams įrengti.

Vicemerai
Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Tautvydas Tamulevičius

Dėl intensyvaus eismo ir didelio eismo įvykių skaičiaus Statybininkų g, Volungės g. ir Jaunimo g. žiedinės sankryžos rekonstrukcijai, kaip saugaus eismo priemonei, skirta beveik 30 tūkst. Eur. Per 6 tūkst. Eur skirta Statybininkų g., Volungės g. esantiems pėsčiųjų atitvarams įrengti.

Šiais metais taip pat užbaigti Merkinės g. ir Gamyklos g. rekonstrukcijos projektai. Gamyklos gatvės ruožo (nuo Lazdijų g. iki Alovės g.) rekonstrukcijai skirta per 76 tūkst. Eur. Beveik 174 tūkst. Eur programos lėšų skirta kapitaliniam Merkinės g. ruožo (nuo Aušrinės g. iki Pilėnų g.) remontui. Panaudojus Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas Varėnos gatvėje paklotas naujas asfalto dangos sluoksnis. Šios gatvės ruožo (tarp Gamyklos g. ir Ulonų g.) remontui skirta per 74 tūkst. Eur.

sankryza
2015 m. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos Alytaus miesto savivaldybės Kelių priežiūros ir plėtros programai skyrė 1,3 mln. Eur lėšų.

Šią savaitę buvo kalbėta apie Naujosios gatvės rekonstrukciją, tame tarpe ir geležinkelio viaduką, kuris kerta vieną iš magistralinių kelių. Šiuo metu ieškomas geriausias variantas, koks turėtų būti rekonstrukcijos projektas. T. Tamulevičius teigė, kad ieškoma finansavimo šaltinių šiam projektui įgyvendinti. Šis projektas nebus pigus, tačiau bus kalbamasi su suinteresuotomis pusėmis ir ieškoma geriausio varianto.

Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšos kiekvienais metais naudojamos automobilių keliams, tiltams, viadukams, estakadoms, tuneliams, gamybiniams-buitiniams kelių pastatams projektuoti, statyti, tiesti, modernizuoti, taisyti (remontuoti), inventorizuoti, prižiūrėti, kelių infrastruktūros plėtrai, saugaus eismo programoms keliuose ir jų priemonėms įgyvendinti bei kitoms kelių srities reikmėms finansuoti. Kokioms gatvėms taisyti ir rekonstruoti skiriamos lėšos, sprendžia Alytaus miesto savivaldybės taryba.

Kitos naujienos

Apie įdomius Alytaus istorinius įvykius ir būsimą parodą apie Alytaus senamiestį FM99 kalb...

Ši vasara, ypač ši savaitė, Lietuvoje visus alina karščiais. Apie karščio pavojus ir pove...

Tautiška giesmė šiemet bus transliuojama iš Alytaus – „Lietuvos kultūros sostinės 2022...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...