Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus konservatoriai (TS-LKD) pasirengę būti atsakingi už augantį Alytų

„Alytaus konservatoriai (TS-LKD) pasirengę būti atsakingi už augantį Alytų“, – sako Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus miesto skyriaus pirmininkas Dobilas Kurtinaitis, pretendentas į kandidatus būti Alytaus miesto meru.

Dobilas Kurtinaitis
Kandidatas į Alytaus miesto merus – Dobilas Kurtinaitis. V.Biekšos nuotr.

Pirmą kartą į savivaldos rinkimus eina pilnas  Alytaus konservatorių sąrašas – 54 nariai, dvigubai daugiau nei yra tarybos nario vietų. Alytaus miesto savivaldybės taryboje iš viso dirba 27 nariai. Pristatydami sąrašą esami ir būsimi politikai džiaugėsi, jog jame padaugėjo jaunų žmonių, kurie jau šiandien gali ir nori nuveikti konkrečius darbus. Kaip kalbėjo Alytaus konservatorių štabo pirmininkas Andrius Jučas, jaunimas darniai įsiliejo į partijos narių gretas yra energingas, laisvas, kūrybingas, puikiai kalba užsienio kalbomis, yra drąsus veikti, pasiremdamas ne tik savo, bet ir vyresniųjų patirtimi.

Pristatydamas partijos 2015 metų savivaldos rinkimų programą, Dobilas Kurtinaitis sakė, jog ji remiasi  įvairiomis nuomonėmis ir pastebėjimais.  Pagrindinė programos nuostatai siekia sustabdyti jaunų žmonių emigraciją bei sugrąžinti  jaunas šeimas. Tai įvykdyti padės konkreti finansinės paramos „3P“ programa: pagalba įsigyjant būstą, parama smulkiam vidutiniam verslui, šeimos verslui. „Jauniems žmonėms tai turėtų būti tarsi medus“,- sakė pretendentas būti kandidatu į Alytaus miesto merus Dobilas Kurtinaitis.

Andrius Jucas
Alytaus konservatorių 2015 metų savivaldos rinkimų programą pristato štabo pirmininkas Andrius Jučas. V.Biekšos nuotr.

Programos pristatymo metu buvo paliestos ir esančios problemos, kurias būtina spręsti. Vytas Jezepčikas kalbėjo apie tai, jog Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje sudėtinga situacija, nerenovuota dalis skyrių, eilės pas šeimos gydytojus vienos didžiausių šalyje, todėl ligoninės priėmimo skyrius dirba perkrautai.  Silvija Peštenienė, Povilas Labukas, Karolis Navickas kalbėjo apie švietimo problemas, jaunų žmonių verslumą.

Visą programą ir daugiau informacijos apie Alytaus TS-LDK skyriaus veiklą informaciją surasite čia. 

 

#Politinė reklama bus apmokėta iš TS – LKD rinkimų sąskaitos

Alytaus TS LDK skyrius
Alytaus TS-LDK skyrius. V.Biekšos nuotr.

 

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...