Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus kultūros centre atidaroma Angelės Šimoliūnienės trimačio vaizdo tapybos paroda ,,Praskleidus uždangą“

Paskutinėmis pavasario dienomis kviečiame Jus apsilankyti Alytaus kultūros centre, kur gegužės 30 d. 18 val. atidarysime spalvomis alsuojančią Angelės Šimoliūnienės trimačio vaizdo tapybos parodą ,,Praskleidus uždangą“. Unikali menininkė į Dzūkiją atvyko iš Panevėžio. Savo kūrinius sulygina su vaikais, kurie į pasaulį ateina per mus – kartu atveria požiūrį į pasaulį ir parodo, kas yra už jo ribų. Kad galėtų kurti, autorei ypač svarbi atmosfera ir vyraujanti energetika, kuri, pasak kūrėjos, keliaudama jos kūnu ir rankomis padeda sukurti jausmais persmelktus paveikslus.

Angelė Šimoliūnienė  – 20 metų dirbo pedagoginį darbą. Yra baigusi Trečiojo tūkstantmečio psichologiją, paremtą vakarų ir rytų filosofija. Taip pat mokėsi Holistinio sveikatos ugdymo institute, Prancūzijoje yra baigusi mokslinės aromaterapijos institutą. Šiuo metu Angelė mokosi Art akademijoje Meno ir dailės istoriją. Platus domėjimasis žmogaus dvasiniu pasauliu leidžia sukurti nematytus ir išskirtiniu unikalumu pasižyminčius paveikslus.

Susitikimas, kuris įtrauks visapusiškai – pokalbiu, vaizdais, pasakojimais. Tai puiki proga taip skubantiems, mums, pagalvoti apie jausmą, kuris slepiasi mūsų viduje. Tikimės pasimatyti!

Alytaus kultūros centre veikiančių parodų lankymas II–V 10–18 val. ir 1 val. iki kiekvieno kultūros centre vykstančio renginio.

Paroda veiks iki 2023 m. birželio 30 d.

Kitos naujienos

(BNS). Seimo pirmininkė ir frakcijų seniūnai registravo pataisas, kuriomis vietoje kanceliarinių išlaidų ...

„Mes buvom kaip sviestas, į kurį sminga karštas peilis“, - sako dezinformaciją ir ...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, organizuodamas konkursus dėl pakuočių atliekų surinkimo...

Birželio 11 dieną 13.30 val. Varčios miške, prie partizanų atminimo kryžiaus (Dušnionių girininki...