Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ direktorei V. Gailienei padėka už ilgametį darbą

Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius padėkojo Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ direktorei Vilijai Gailienei už ilgametį pedagoginį darbą, kūrybiškumą, modernios ugdymo aplinkos kūrimą.

pasveikino Girinuko direktore (3).JPG
Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius padėkojo Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ direktorei Vilijai Gailienei už ilgametį pedagoginį darbą (AMS nuotr.)

„Kiekvieno žmogaus gyvenime yra tam tirki etapai, kuomet vienas baigiasi, prasideda kitas. Norime padėkoti, kad skyrėte dalį savo gyvenimo vaikams, tikiu, kad Jūsų indėlis darželio bendruomenei labai svarbus. Dėkojame už kūrybingą pedagoginį darbą ir modernios ugdymo aplinkos kūrimą“, – į užtarnautą poilsį išeinančiai direktorei dėkojo V. Grigaravičius.

Pasak V. Gailienės, tik viso kolektyvo, vaikučių ir jų tėvelių dėka lopšelis-darželis „Girinukas“ yra vieninga ir darni bendruomenė. „Esu dėkinga darbuotojams, tėveliams, jų vaikučiams. Tik bendru darbu ir pastangomis pasiekėme tai, ko tikėjomės darželio gyvavimo pradžioje“, – kalbėjo V. Gailienė. Ji tikisi, kad naujuoju darželio vadovu taps iniciatyvus, jaunatviškas ir veržlus žmogus, kuris puoselės jau pradėtas tradicijas ir kartu įgyvendins naujas idėjas.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...