Klausyti gyvai

17:30 - 18:00

Savaitgalio promenada

Alytaus mieste atnaujintas viešojo transporto eismas, ko reikėtų nepamiršti

Nuo birželio 15 dienos Alytuje visa apimtimi buvo atnaujintas viešojo transporto eismas. Maršrutiniai autobusai kursuos visą darbo dieną, šeštadieniais, sekmadieniais ir šventinėmis dienomis.

FM99 pasakojo „Alytaus infrastruktūra“  viešojo transporto administravimo skyriaus vadovė Diana Klimenkienė :

 


Šią dieną įsigalioja ir vasaros tvarkaraščiai. Kaip įprastai nuo birželio vidurio iki  rugsėjo 1 dienos viešasis transportas kursuoja šiek tiek rečiau ir kitu laiku. Todėl keleivių prašoma stebėti tvarkaraščius.

Visose autobusų stotelėse iškabinti nauji tvarkaraščiai. Naujausią informaciją apie eismo pasikeitimus keleiviai ras internete .
Iki rugsėjo 1 d. vis dar nekursuos 5-ojo maršruto autobusas. 5-ojo autobuso maršruto alternatyva yra 2-asis maršrutas, kurio galutinė stotelė Medicininės reabilitacijos ir sporto centras, tuo tarpu SB „Nemunas“ keleivius, kaip įprasta, aptarnaus 7-ojo maršruto autobusai.
D.Klimenkienė atkreipia dėmesį, kad 2-uoju maršrutu autobusų eismas nuo birželio vidurio bus retesnis negu įprastai – “teks kažkaip prisitaikyti”.

Ne tik vasaros laiko tvarkaraščiais, bet ir nuo rugsėjo 1 dienos, savaitgaliais ir švenčiu dienomis visas transportas pradės važiuoti anksčiau. “Kadangi esame sulaukę keleivių, įmonių pageidavimų. Tai šiuo atveju darbas bus pradėtas anksti, pavieniai reisai net 04:50 val išvažiuoja į trasas”.

Karantinas baigėsi, tačiau jo metu galioję reikalavimai ir rekomendacijos, susijusios su viešuoju transportu, išlieka: 

  • autobusų stotelėse bei viešajame transporte  dėvėti apsaugines veido kaukes ar respiratorius;
  • nepamiršti laikytis saugaus atstumo;
  • vengti atsiskaitymų grynaisiais pinigais;
  • atsiskaitant grynaisiais pinigais, su savimi turėti smulkių grynųjų pinigų ir pasistengti vengti didesnės vertės banknotų(10, 20, 50 eurų),
  • pasinaudoti nemokamo persėdimo galimybe, jeigu nėra tiesioginio maršruto. Šią privilegiją turi tik elektroninio bilieto naudotojai. Keleiviai, neturintys elektroninio bilieto kortelių, jas gali įsigyti iš autobusų vairuotojų ir papildyti el. piniginę daugkartiniam naudojimui.  Elektroninio bilieto naudotojai turi galimybę per 30 min. nuo pirmojo pažymėjimo vieną kartą persėsti į kitą autobusą už tą pačią vienkartinio elektroninio bilieto kainą;
  • atkreipti dėmesį į tvarkaraščių pasikeitimus.

Iškilus klausimams kreiptis: mob. tel. 8 685 61 670 (darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.) arba bet kuriuo paros metu el. paštu transportas@alytus.lt.

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...