Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Alytaus miesto ir rajono gyventojai cigaretes slėpė baldų plokščių pakuotėmis

Alytaus miesto ir rajono gyventojai cigaretes slepe baldu ploksciu pakuotemis  FM99(5)Alytaus policijos pareigūnai sulaikė apie 350 tūkst. litų vertės kontrabandinių cigarečių krovinį. Šių baltarusiškų rūkalų gabenimu į vieną iš Vakarų Europos šalių rūpinęsi Alytaus miesto ir rajono gyventojai cigaretes slėpė baldų plokščių pakuotėmis.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, tikrindami informaciją, Alytaus rajone, Ilgų kaime esančiame pastatų komplekse, sulaikė asmenis, kurie iš angaro į krovininį automobilį „Scania“ su puspriekabe krovė įvairių rūšių cigaretes, pažymėtas Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Kontrabandinės cigaretės buvo slepiamos legaliame krovinyje, tarp baldų plokščių pakuočių, imituojant tikrojo krovinio pakuotes. Krovinys turėjo būti nugabentas į vieną iš Vakarų Europos šalių.

Įvykio vietoje teisėsaugininkai sučiupo keturis Alytaus mieste ir rajone bei Prienuose gyvenančius vyrus. Sulaikytieji ir krovinys pristatyti į Alytaus aps. VPK. Iš viso aptikta ir paimta apie 43 tūkst. pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Šio krovinio vertė  apie 350 tūkst. litų. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis visi keturi asmenys sulaikyti ir uždaryti į Alytaus aps. VPK Areštinę. Už šią veiklą Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse numatyta bausmė – bauda arba laisvės atėmimas iki septynerių metų. Tyrimas tęsiamas.

Alytaus miesto ir rajono gyventojai cigaretes slepe baldu ploksciu pakuotemis  FM99(2)Alytaus miesto ir rajono gyventojai cigaretes slepe baldu ploksciu pakuotemis  FM99(3)

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...