Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Kalendoriaus lapelis

Alytaus miesto savivaldybėje – diskusija apie renovacijos procesus

Š iandien Alytaus miesto savivaldybėje lankėsi Aplinkos apsaugos viceministrė Daiva Matonienė. Ji, kartu su Būsto energijos taupymo agentūros direktoriumi Valiumi Serbenta, banko atstovais ir Alytaus miesto savivaldybės vadovais, specialistais daugiabučių namų bendrijų pirmininkais dalyvavo diskusijoje tema „Naujasis renovacijos modelis: kaip paspartinti procesus“
Teigiama, jog daugiabučių renovacijos procesas sparčiai įsibėgėja.Pagal gyventojų suinteresuotumą ir aktyvumą, 800 daugiabučių modernizacijos projektų realu įgyvendinti iki 2015 metų spalio 1-osios, skelbia Aplinkos ministerija. Pirmuoju etapu Alytuje bus renovuota 18 daugiabučių. Aplinkos ministerija paskelbė jau ir antrą šaukimą – norinčių renovuotis bendrijų sąrašų laukiam jau iki šių metų rugsėjo 25 dienos. Anot Alytaus energinio efektyvumo didinimo agentūros vadovo Prano Jaciunsko, jau šiandien pareiškusiųjų norą yra 31.

Tiesa, susitikimo metu pastebėjta ir tai, jog jis surengtas netinkamu laiku, tad kitas numatytas po dviejų mėnesių. Jis bus rengiamas po darbo valandų, jame vėl pažadėjo dalyvauti Aplinkos viceministrė atsakinga už daugiabučių renovaciją Daiva Matonienė bei visa už renovaciją atsakinga komanda.

——–

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...