Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytaus miesto šventės konkursą laimėjo „Renginių fabrikas“

Alytus pradeda ruoštis miesto gimtadieniui. Miesto savivaldybė šių metų pradžioje paskelbė 2018 m. Alytaus miesto gimtadienio šventės idėjos ir jos organizavimo konkursą, jame dalyvavo 3 tiekėjai.

Paaiškėjo, kad Alytaus miesto gimtadienio šventę šiemet, kaip ir pernai, organizuos daugiausiai vertinimo balų surinkusi VšĮ „Renginių fabrikas“.

Alytaus miesto šventės konkursą laimėjo „Renginių fabrikas“

Šiemet  miesto šventę planuojama surengti 2018 m. birželio 15–17 d. Konkurso sąlygose buvo nurodyta, kad be tradicinių šventės vietų  – Rotušės aikštės ir jos prieigų, Miesto sodo, Mažosios ir Didžiosios Dailidžių ežerėlių prieigų, Dainų slėnio – šventės organizatoriai turi įtraukti ir naujas erdves, pritaikyti jas prie šventės koncepcijos. Nebus atsisakyta oficialaus Alytaus miesto šventės atidarymo, jį paslaugos teikėjas rengs penktadienį. Tradiciškai bus pakeliamos Alytaus miesto vėliavos, įteikiamos ir Alytaus miesto garbės piliečio regalijos, savivaldybės kultūros premijos, ,,Žurnalistų plunksnos“ apdovanojimai. Į šventės programą bus įtraukta Alytaus miesto bendruomenė, verslininkai, Pasaulio alytiškių sambūrio renginys ir kiti Alytaus miestui reikšmingi kultūros ir bendruomenės renginiai. Šventės programoje taip pat turėtų būti numatyti žinomų, profesionalių grupių ar atlikėjų koncertai, reginiai ar inscenizacijos šventės tematika. Ir šiemet neplanuojama atsisakyti šventinės eisenos, muzikinio fejerverko bei šventinės mugės, kurie, alytiškių nuomone, yra vieni iš svarbiausių šventės akcentų. Organizatoriai turės atrinkti mugės dalyvius, pirmumo teisę, įsigyjant prekybines vietas, teikdami prekiaujantiems rankų darbo tautodailės, dailiųjų amatų gaminiais, tautinio ir kultūros paveldo produktais.

Alytaus miesto šventės detali programa turėtų paaiškėti gegužės mėnesio viduryje.

Alytaus miesto gimtadienio šventės idėjos ir organizavimo paslaugoms Alytaus miesto savivaldybės biudžete numatyta­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ 60 tūkst. Eur.

Kitos naujienos

Namų rungtynių seriją Alytaus futbolininkai pradeda jau liepos 1d., šį penktadienį, 19 val....

Šildymo sezonas neišvengiamai ateis. Kuro kaina pastaruoju metu augo lyg ant mielių, tad tai n...

Jau artėjantį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins varikli...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...