Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Alytaus miesto taryboje – keturių socialdemokratų opozicija

 

12-ajame Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje keturi socialdemokratų partijos nariai pareiškė dirbsiantys opozicijoje. Į ją pasitraukė Jurgis Krasnickas, Henrikas Šivokas, Laima Vincė Kirkliauskienė, Nerijus Cesiulis.

Paklausti, kodėl opozicijoje dirbti nuspręsta tik dabar, socialdemokratai sakė, jog septynis mėnesius bandė rasti kompromisą, tačiau jo pasiekti nepavyko. „Pakeltos mikroautobusų kainos, budinti vaistinė, Dailidės ežerėlio platformos atsiradimas – tai vieni iš mūsų teiktų klausimų, kurie nebuvo įgyvendinti. Pamatėme, kad su šia valdančiąja dauguma mums ne pakeliui“,- sakė N. Cesiulis.

IMG_7716
Į opoziciją pasitraukė (iš kairės): Nerijus Cesiulis, Henrikas Šivokas, Jurgis Krasnickas, Laima Vincė Kirkliauskienė.

Pasak Alytaus miesto vicemero Tautvydo Tamulevičiaus, valdančioji dauguma opozicijos atsiradimą vertina teigiamai. „Yra pasiskelbusi mažuma, kuri pristatė savo veiklos gaires, kaip tai numatyta įstatyme. Kitame tarybos posėdyje etikos komisijos pirmininką siūlysime iš opozicijos. Opozicja bus konstruktyvi kritika ir pagalba priimti tinkamus sprendimus“,- kalbėjo Tautvydas Tamulevičius.

Paskutinio tarybos posėdžio metu tarybos nariai pritarė Nerijaus Cesiulio skyrimui antikorupcijos komisijos pirmininku, iš kurio pareigų neseniai pasitraukė tarybos narys Saulius Janulevičius.

 

Kitos naujienos

Yosef Hermosa 2019 metais atvyko iš Ekvadoro, studijuoja Kauno technologijos universitete. Jis pratęs pri...

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...