Klausyti gyvai

08:00 - 10:40

Savaitgalio rytas

Alytaus mokyklų sporto salėse atsiras švieslentės

Kūno kultūros pamokos bei varžybos Alytaus miesto mokyklose bus modernesnės – dešimties Alytaus mokyklų sporto salėse šiemet bus įrengtos naujos švieslentės. „Gyvenimas nestovi vietoje – technologijos tobulėja, atsiranda vis naujos galimybės, todėl švieslenčių įrengimas mokyklose – tai nedidelis žingsnelis, kuriuo vejamės laiką. Dėl to labai džiaugiuosi“, – kalbėjo Alytaus miesto mero pavaduotoja Valė Gibienė.

Svieslente
Alytaus mokyklų sporto salėse – švieslentės (AMS nuotr.)

Alytaus miesto savivaldybės tarybos nario Sauliaus Janulevičiaus teigimu, švieslenčių įrengimo idėja kilo susitikimų su mokyklų bendruomenėmis metu. „Bendraujant su mokytojais ir mokiniais ne kartą buvo išgirstas šis klausimas. Pačiam teko stebėti varžybas mokyklose ir pastebėti, kad varžybų rezultatai, laikas fiksuojami rankiniu būdu, ne taip tiksliai. Todėl šios švieslentės gerins tiek varžybų, jų aplinkos kokybę, tiek mokyklų įvaizdį“, – kalbėjo S. Janulevičius.

Alytaus miesto biudžete mokyklų švieslentėms numatyta 14 tūkst. eurų. Planuojama, kad jos bus įrengtos Alytaus Senamiesčio pradinėje, Dzūkijos, Dainavos, Šaltinių, Vidzgirio, Likiškėlių pagrindinėse mokyklose, Putinų, Jotvingių, Šv. Benedikto gimnazijose ir Piliakalnio progimnazijoje. Švieslentės šiuo metu jau yra Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje, Panemunės ir „Volungės“ pagrindinėse mokyklose.

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...