Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

Alytaus policija „auklėjo“ baro lankytojus

Jau kuris laikas, plačiai aptarinėjama jaunuolių susibūrimo vieta, šalia Ugniagesių gatvėje veikiančio baro. Alytaus policija nuolat vykdo patruliavimą, o savaitgaliais dar ir sustiprintomis pajėgomis, šalia jaunimo pamėgtų susibūrimų vietų.

Į Ugniagesių gatvę dažną savaitgalį skuba Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, per 2017 metų beveik 8 mėnesius gauta ir užregistruota daugiau kaip 50 pranešimų, kurie susiję su baru esančiu šioje gatvėje. Dažniausiai iškvietimų policija sulaukia dėl įkaušusių linksmuolių keliamo triukšmo, kurio neapsikenčia šalia gyvenantys alytiškiai, dėl alkoholio gėrimo už baro ribų, šlapinimosi ant pastatų sienų ir vis vykstančių muštynių. Nors ir socialiniuose tinkluose sklinda kalbos, kad Alytaus policija dažnai užsuka šią gatvę, tačiau noro pažeisti taisykles iš baro lankytojų neatima.

Laukdami mokslo metų pradžios ir į miestą sugrįžtančių moksleivių bei studentų, Alytaus policijos pareigūnai vaizdo medžiagoje užfiksavo paskutinio vasaros savaitgalio naktinėtojus ir jų daromus viešosios tvarkos pažeidimus. Rugpjūčio 25 – 27 dienomis, Ugniagesių gatvėje šalia baro ir jo prieigose, už šlapinimąsi, alkoholio vartojimą, triukšmą, neblaivaus buvimą viešoje vietoje, pareigūnai surašė net 20 administracinio nusižengimo protokolų. Alytaus policija linki, kad mūsų miestas būtų gyvas dieną ir naktį, bet tuo pačiu gerbkime miestelėnų teisę į poilsį ir ramybę.

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...