Klausyti gyvai

15:00 - 16:00

Dienos kaleidoskopas

Alytaus policija prašo pagalbos ieškant dingusių asmenų

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško Neringos Videikienės. Birželio 25 d. į Alytaus apskr. VPK kreipėsi 47-erių metų vyriškis, gyvenantis Alytuje, prašydamas surasti jo sutuoktinę. Moteris, birželio 21 d. išėjo iš namų ir iki šiol negrįžo. Neringa Videikienė 34-erių metų amžiaus, apie 165 cm, vidutinio kūno sudėjimo, ilgų juodų plaukų (dažyti).

Gyventojus, ką nors žinančius apie Neringos Videikienės buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skambinti telefonais (8 315) 55600; 55701 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

 

Ieškoma Neringa Videikienė
Ieškoma Neringa Videikienė

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško šešiolikmetės Raimondos Struckutės. Birželio 29 d. apie 7 val. šešiolikmetė išėjo iš namų, esančių Alytaus r., Luksnėnų k., ir iki šiol negrįžo. Telefonu su R. Struckute susisiekti nepavyko, jis išjungtas. Šešiolikmetė liekno kūno sudėjimo, apie 160 cm ūgio. Buvo apsirengusi sportiniu kostiumu, avėjo šlepetėmis. Paauglė iš namų bėga jau nebe pirmą kartą. Prieš daugiau kaip mėnesį policijos pareigūnai jos taip pat ieškojo, tąkart šešiolikmetė surasta pas draugą. Šio mėnesio 11 d. eilinį kartą buvo paskelbta Raimondos Struckutės paieška. Alytaus policijos pareigūnams ir tąkart merginą surasti pavyko, ji gretimame kaime „svečiavosi“ pas draugus.

Gyventojus, ką nors žinančius apie Raimondos Struckutės buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skambinti telefonu (8 315) 55701 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Ieškoma Raimonda Struckutė
Ieškoma Raimonda Struckutė

Kitos naujienos

Alytaus meras Nerijus Cesiulis sako, kad Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai (ŠMSM) neradus sutarimo ...

2023 m. spalio 7 d. prie Kaukų-Obelytės piliakalnių, Miroslavo sen., Alytaus r. sav....

„Varsa-Stronglasas“ spalio 4 dieną žais pirmas sezono rungtynes namuose. Pirma naujojo LRL čempio...

Šiandien streiką dalyje Lietuvos mokyklų pradeda Andriaus Navicko vadovaujama Lietuvos švietimo d...