Klausyti gyvai

17:00 - 19:00

Tokia diena

Alytaus policija prašo pagalbos ieškant dingusių asmenų

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško Neringos Videikienės. Birželio 25 d. į Alytaus apskr. VPK kreipėsi 47-erių metų vyriškis, gyvenantis Alytuje, prašydamas surasti jo sutuoktinę. Moteris, birželio 21 d. išėjo iš namų ir iki šiol negrįžo. Neringa Videikienė 34-erių metų amžiaus, apie 165 cm, vidutinio kūno sudėjimo, ilgų juodų plaukų (dažyti).

Gyventojus, ką nors žinančius apie Neringos Videikienės buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skambinti telefonais (8 315) 55600; 55701 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

 

Ieškoma Neringa Videikienė
Ieškoma Neringa Videikienė

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško šešiolikmetės Raimondos Struckutės. Birželio 29 d. apie 7 val. šešiolikmetė išėjo iš namų, esančių Alytaus r., Luksnėnų k., ir iki šiol negrįžo. Telefonu su R. Struckute susisiekti nepavyko, jis išjungtas. Šešiolikmetė liekno kūno sudėjimo, apie 160 cm ūgio. Buvo apsirengusi sportiniu kostiumu, avėjo šlepetėmis. Paauglė iš namų bėga jau nebe pirmą kartą. Prieš daugiau kaip mėnesį policijos pareigūnai jos taip pat ieškojo, tąkart šešiolikmetė surasta pas draugą. Šio mėnesio 11 d. eilinį kartą buvo paskelbta Raimondos Struckutės paieška. Alytaus policijos pareigūnams ir tąkart merginą surasti pavyko, ji gretimame kaime „svečiavosi“ pas draugus.

Gyventojus, ką nors žinančius apie Raimondos Struckutės buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skambinti telefonu (8 315) 55701 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Ieškoma Raimonda Struckutė
Ieškoma Raimonda Struckutė

Kitos naujienos

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių...

Alytaus mašinų gamykla „Astra LT“, gaminanti nerūdijančio plieno konstrukcijas maisto, chemijos i...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Šiame pirmą kartą atliktame tyrime Lietuva gavo 37 balus iš 100 galimų ir regione kartu su Graikija ...