Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Alytaus policija prašo pagalbos ieškant dingusių asmenų

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško Neringos Videikienės. Birželio 25 d. į Alytaus apskr. VPK kreipėsi 47-erių metų vyriškis, gyvenantis Alytuje, prašydamas surasti jo sutuoktinę. Moteris, birželio 21 d. išėjo iš namų ir iki šiol negrįžo. Neringa Videikienė 34-erių metų amžiaus, apie 165 cm, vidutinio kūno sudėjimo, ilgų juodų plaukų (dažyti).

Gyventojus, ką nors žinančius apie Neringos Videikienės buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skambinti telefonais (8 315) 55600; 55701 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

 

Ieškoma Neringa Videikienė
Ieškoma Neringa Videikienė

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško šešiolikmetės Raimondos Struckutės. Birželio 29 d. apie 7 val. šešiolikmetė išėjo iš namų, esančių Alytaus r., Luksnėnų k., ir iki šiol negrįžo. Telefonu su R. Struckute susisiekti nepavyko, jis išjungtas. Šešiolikmetė liekno kūno sudėjimo, apie 160 cm ūgio. Buvo apsirengusi sportiniu kostiumu, avėjo šlepetėmis. Paauglė iš namų bėga jau nebe pirmą kartą. Prieš daugiau kaip mėnesį policijos pareigūnai jos taip pat ieškojo, tąkart šešiolikmetė surasta pas draugą. Šio mėnesio 11 d. eilinį kartą buvo paskelbta Raimondos Struckutės paieška. Alytaus policijos pareigūnams ir tąkart merginą surasti pavyko, ji gretimame kaime „svečiavosi“ pas draugus.

Gyventojus, ką nors žinančius apie Raimondos Struckutės buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skambinti telefonu (8 315) 55701 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Ieškoma Raimonda Struckutė
Ieškoma Raimonda Struckutė

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...