Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytaus policijos pareigūnų akiratyje – kurą vogęs vyriškis ir narkotikų platintojai

kurasGruodžio 11 d., vakare Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus Ekonominių nusikaltimų tyrimo poskyrio pareigūnai Alytuje, garažų kooperatyve, sulaikė vyriškį, kuris įtariama iš įmonės, kurioje dirba, automobilio kuro bako, savinosi dyzeliną. Apžiūrėjus garažą tyrėjai rado ir didesnį „laimikį“, vyriškis teisinosi, kad kurą, iš įvairių degalinių, perka akcijų metu ir sandėliuoja garaže, tačiau jokių įsigijimo dokumentų nepateikė. O iš tarnybinio automobilio, dyzeliną traukė tik todėl, kad jis bus reikalingas, kitai įmonės, kurioje dirba, transporto priemonei.  Alytiškio garaže iš viso rasta 209 talpos, kuriose buvo 1 602 litrai dyzelino.

Pasakius, kad jam bus surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, alytiškis įkyriai siūlė susitarti. Tyrėjui perspėjus, kad kyšio davimas policijos pareigūnui, užtraukia baudžiamąją atsakomybę, vyriškis savo minties neatsisakė, iš piniginės išėmė dvi kupiūras po 200 litų ir įdėjo pareigūnui į jo striukės kišenę. Įtariamasis buvo sulaikytas. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas.

———–

Alytaus policija gruodžio mėnesį sudavė ne vieną smūgį narkotikų platintojams Alytuje. Gruodžio 12-ąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai sulaikė du įtariamuosius, nepilnamečiams platinusius narkotines medžiagas. Sulaikant ir atliekant kratą pas įtariamuosius rasta, įtariama, narkotinės medžiagos – kanapių. Pareigūnams gerai žinomi, anksčiau teisti vyriškiai sulaikyti ir uždaryti į Alytaus aps. VPK Areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mėnesio pradžioje Alytuje sulaikyti dar du vyriškiai automobilyje vežę paketą, įtariama, narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Alytaus aps. VPK pareigūnai Alytuje, Pulko g., daugiabučių namų kieme, sustabdė patikrinti „Opel Astra“ automobilį. Privažiuojant prie automobilio, patruliai pastebėjo, kad, išlipęs priekyje sėdėjęs keleivis, ant žemės numetė neaiškų paketą, kuriame buvo, kaip įtariama, narkotinė ar psichotropinė medžiaga. Apžiūrėjus automobilį, ant galinės sėdynės rasta maišelis su mobiliojo ryšio telefonais, suslėgto oro patranka. Atlikus kratas, pas vieną iš įtariamųjų rasta oro patranka, psichotropinės medžiagos „Clonazepam“. Abu sulaikyti įtariamieji policijai žinomi. Jiems pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kitos naujienos

Pavasariop prasideda aplinkos tvarkymo darbai. Gyventojai raginami atkreipti dėmesį, kokiais atve...

Alytaus kraštotyros muziejuje antradienį pristatyta Vilmanto Dunderio knyga apie Kovo 11-osios akto signa...

Per pirmą dieną, vasario 21-ąją, kai buvo pradėti rinkti parašai už kandidatus į prezidentus, TS-LKD kand...

Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) teigiant, kad buitiniai vartotojai ir mažos įm...