Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytaus Putinų gimnazijoje apsilankė „MoMoLab“

 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro mobilioji mokslinė laboratorija „MoMoLab“ lankėsi Alytaus Putinų gimnazijoje. Dviejų dienų trukmės vizito metu mokiniai kartu su mokslininkų komanda kurė ir įgyvendino mokslines idėjas, atliko fizikos, mikrobiologijos ir chemijos tiriamuosius darbus, stebėjo ir patys atliko mokslinius eksperimentus, lankėsi mobiliajame planetariume.

„MoMoLab“ lankėsi Alytaus Putinų gimnazijoje (Eglės Juodžiukynienės nuotr.)

Alytaus Putinų gimnazija laimėjo konkursą, todėl būtent šioje gimnazijoje apsilankė „MoMoLab“ vilkikas su įrengta moksline įranga. Šį pavasarį „MoMoLab“ aplankys daugiau nei dešimt šalies mokyklų ir neformaliojo švietimo įstaigų.

„MoMoLab“ lankėsi Alytaus Putinų gimnazijoje (Eglės Juodžiukynienės nuotr.)

„MoMoLab“ vizitų į mokyklas tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams atskleisti savo gebėjimus tyrinėti aplinką ir gamtą moksliniais metodais, kurti ir ieškoti naujų technologinių sprendimų. Išskirtinio dizaino vilkiko puspriekabėje įrengtoje klasėje – gausu mokslinės įrangos, įrengta 20 darbo vietų, o paskaitų vienu metu gali klausyti apie 30 mokinių. Šioje laboratorijoje mokiniai gali daryti fizikos, biologijos ir kitų gamtos mokslų, elektronikos, robotikos, vaizdų ir duomenų analizės tyrimus. Vizito programa parengiama pagal iš anksto mokinių pasirinktas domėjimosi sritis.

 

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....