Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus rajone degė lentpjūvė

Per praėjusias tris paras ugniagesiai 41 kartą vyko gesinti gaisrų ir atliko 80 gelbėjimo darbų. Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, žmonių žūčių gaisruose buvo išvengta, bet viename jų du gyventojai buvo sužaloti.

Penktadienį, apie 17 val., Švenčionių rajone, Bačkininkų kaime, atvira liepsna degė medinis vieno aukšto gyvenamasis namas. Per gaisrą rankas apdegė namo savininkė, gimusi 1990 metais, ir dūmais apsinuodijo dvejų metukų mergaitė. Jos abi išvežtos į ligoninę. Namas sudegė. Įvykis tiriamas.

Penktadienį ryte Alytaus rajone iš dviejų aukštų lentpjūvės, esančios Revų kaime, veržėsi dūmai, o jos viduje buvo matoma atvira liepsna. Gaisro metu apdegė pjūklų galandinimo staklės, 270 kv. m antrojo aukšto sienų ir 100 kv. m grindų. Aprūko lentpjūvės patalpos, viduje buvusi apdirbta mediena ir medžio pjovimo staklės.

Per šį savaitgalį, degė ir 11 transporto priemonių, iš jų – du kombainai

Šeštadienį, apie pusę šešių vakaro, gaisras kilo Vilniuje, Moliakalnio gatvėje, gyvenamajame name. Gaisro metu išdegė mansarda, nudegė apie 30 kv. m namo išorės dailylenčių. Tą pačią dieną gaisras kilo ir Pasvalyje, Taikos gatvėje, viename iš daugiabučio butų. Atvykę ugniagesiai, išlaužę buto duris, ant viryklės rado prisvilusį puodą. Iš buto buvo išvestas vyras ir perduotas medikams.

Sekmadienio popietę Kaišiadorių rajone, Eitekonių kaime, ugnis įsiplieskė ūkiniame pastate. Per gaisrą sudegė apie 70 kv. m stogo. Nuo ugnies apsaugotas prie pastato priblokuotas priestatas. Per šį savaitgalį, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, degė ir 11 transporto priemonių, iš jų – du kombainai.

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...