Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus rajone pavogti daugiau nei 40 tūkst. eurų vertės keturračiai, sužalojo vyriausiąją patrulę

Alytaus rajono Balkūnų kaime iš angaro pavogus tris keturračius, padaryta 40,3 tūkst. eurų žala.

Kaip nurodė Policijos departamentas, apie vagystę Alytaus apskrities pareigūnams antradienį pranešė 1989 metais gimęs vyras. Jis pareiškė, kad nuo birželio 29 iki liepos 9 dienos iš neužrakinto, nesaugomo angaro pavogti du „Yamaha“ ir vienas „Can-Am“ keturratis. Surinkta medžiaga tyrimui dėl vagystės.

Liepos 9 d. gautas pareiškimas, kad nenustatyti asmenys, iš Alytuje, Ūdrijos g., esančios parduotuvės, birželio 27 d., pavogė 8 vnt. patalynės komplektų. Nuostolis – apie 250 eurų.

Liepos 9 d. apie 19 val. 30 min. Alytaus apskr. VPK gautas vyro (gim. 1971 m.), pareiškimas, kad tą pačią parą, mobiliąja programėle „WhatsApp“ paskambinusi nepažįstama moteris, prisistatė technologijų kompanijos finansų padalinio atstove, išviliojo apie 3 400 eurų.

Liepos 9 d. apie 23 val. 30 min. Alytaus r., kelyje Kaunas-Prienai-Alytus, patikrinimui sustabdytas automobilis „BMW“, kurį vairavo neblaivus (pirmu pūtimu nustatyta 1.66 prom.) vyras (gim. 1967 m.). Vyras po blaivumo patikrinimo bandė pabėgti nuo pareigūnų, sulaikomas priešinosi ir sužalojo Alytaus apskr. VPK Reagavimo skyriaus vyriausiąją patrulę (gim. 1996 m.), kuri suteikus medicininę pagalbą išleista gydytis į namus. Sulaikytas vyras atsisakė antrą kartą tikrintis blaivumą. Vairuotojas sulaikytas. Dėl įvykio pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 281-1 str. 1 d. ir LR BK 286 str.

Liepos 10 d. apie 1 val. Druskininkuose, M. K. Čiurlionio g., patikrinimui sustabdytas automobilis „Toyota RAV4“, kurį vairavo neblaivus (2.33 prom.) vyras (gim. 1960 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....