Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

Alytaus rajono gyventojai parodė išpuoselėtas sodybas

Alytaus rajone – daug gražių ir išpuoselėtų sodybų. Tuo įsitikino savivaldybės Aplinkos tvarkymo konkurso komisija, aplankiusi visus konkurso dalyvius.

Šiemet dalyvauti Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkurse užsiregistravo 21 dalyvis: 16 individualų gyvenamųjų namų – sodybų savininkai, trys ūkininkai, viena bendruomenė ir viena įmonė, kurie bus vertinami  atskirtose kategorijose.

Aplinkos tvarkymo konkurso komisijos pirmininkas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius ir nariai aplankė visus dalyvius. Daugiausia konkurse panoro dalyvauti Alytaus seniūnijos gyventojų. Joje buvo aplankytos septynios sodybos – individualūs namai. Šioje konkurso kategorijoje taip pat dalyvavo Krokialaukio, Simno, Miroslavo, Pivašiūnų, Alovės, Daugų seniūnijų gyventojai.

„Tikrai buvo į ką pažiūrėti, žmonės stengiasi tvarkyti savo gyvenamąją aplinką, savo pavyzdžiu užkrečia kaimynus. Puošdamiesi ir prižiūrėdami savo namus, žmonės tuo pačiu puošia ir reprezentuoja rajoną. Labai smagu, kad gražiai tvarkosi įmonės ir bendruomenės. Dėkojame visiems, kurie dalyvavote konkurse, parodėte savo puoselėjamą aplinką. Visur pamatėme gražių gėlynų ir želdinių, mažosios architektūros elementų ir statinių, originalių teritorijos planavimo sprendiniųׅ“ , – sakė savivaldybės Aplinkos tvarkymo konkurso pirmininkas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius.

Komisija įvertinus konkurso dalyvius, rezultatus paskelbs ir laimėtojus apdovanos ketvirtąjį metų ketvirtį.

Kitos naujienos

Kaip evoliucionavo automobilių dizainas per paskutinius 40 metų? 1980-ieji - charizmatiškais laikais buvo...

FM99 pokalbis su Alytaus turizmo informacinio centro gide Birute Malaškevičiūte apie tai, ką rugpjūtį ver...

(BNS). Teisėsaugos pareigūnai baigė tirti prieš trejus metus pradėtą dokumentų klastojimu kaltinamos Alyt...

Gary Moore sūnaus Jack Moore ir grupės GARY MOORE TRIBUTE BAND #mooreplaysmoore koncertas – šalia pa...