Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytaus rajono savivaldybės paslaugos – greitai ir internete

„Visos savivaldybių teikiamos elektroninės paslaugos jau greitai bus pasiekiamos vienoje vietoje- www.epaslaugos.lt arba Jūsų savivaldybės interneto portalo paslaugų kataloge “ – taip kalbėjo lektorius Giedrius Paulikaitis, pristatydamas centralizuotas savivaldybių paslaugas elektroninėje erdvėje.  Inovatyvaus projekto pristatyme dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės skyrių vedėjai, specialistai, įstaigų atsakingi darbuotojai.

.
Alytaus rajono savivaldybės darbuotojams pristatytas centralizuotų savivaldybių paslaugų elektroninėje erdvėje projektas, kurį įgyvendinus savivaldybės paslaugas gyventojams pasiekti bus paprasčiau.

Renginio  metu buvo pristatytas vienas didžiausių ir sudėtingiausių tokio pobūdžio projektų Lietuvoje, įvertinant Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformos (VIISP) panaudojimą, perkeltų į el. erdvę paslaugų skaičių, dalyvaujančių institucijų skaičių. Taip pat buvo pristatytos ir pademonstruotos perkeltos elektroninės paslaugos, pristatyta projekto nauda savivaldybėms, gyventojams ir verslo įmonėms, aptarti kiti Lietuvoje vykdomi pažangūs projektai. Visa su elektroninėmis paslaugomis susijusi informacija bus pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis. Lietuvos ar užsienio šalies pilietis, ar verslo įmonės atstovas, paslaugas galės užsisakyti internetu, patogiu metu, neišeidami iš namų ar nepakildami iš darbo vietos. Visą informaciją, kuri saugoma valstybės registruose, savivaldybės darbuotojas, rengdamas užsakytą pažymą, gaus automatiniu būdu, pasinaudodamas valstybės informacinių išteklių sąveikumo platforma, todėl gyventojams nebereikės pateikti papildomų duomenų.

Paslaugos turėtų būti jau teikiamos nuo rugpjūčio 30 d. 

Alytaus rajono savivaldybėje atliekama elektroninių paslaugų valdymo sistemos testavimai, siekiant patikrinti, ar visos elektroninės paslaugos tvarkingai tiražuotos, ar korektiškai veikia sąsajos su savivaldybių turimomis Dokumentų valdymo/Elektroninių paslaugų valdymo sistemomis.

Kitos naujienos

Pirmoji dovana, artėjant gražiausioms metų šventėms, bus įteikta alytiškiams, teatro mylėtojams j...

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...

Rašytojo 100-ąsias gimimo metines (2023-01-07) asociacija „Matučio namai“ pasitinka su nauja A. M...