Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytaus rajonui vadovaus A. Vrubliauskas, Varėnai – A. Kašėta, Prienams – A. Vaicekauskas (interviu su merais)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Algirdas Vrubliauskas

Alytaus rajonui ir toliau vadovaus konservatorius Algirdas Vrubliauskas, už kurį balsavo 53,14% rinkėjų (nuo galiojančių biuletenių), darbietis Aurimas Truncė atsiliko šešiais procentais, rodo VRK duomenys antrajame savivaldos rinkimų ture. A. Vrubliauskas naujoje kadencijoje žada nemažai permainų renkant savivaldybės vadovų komandą


Varėnos rajone naujovės – meru tapo liberalas Algis Kašėta, nugalėjęs penkias kadencijas  mero poste dirbusį Vidą Mikalauską, Varėnos rajonui su trumpa pertrauka vadovavusį aštuoniolika metų. A. Kašėta radijo stočiai „FM99“ sakė manantis, kad reikėtų riboti mero kadencijų skaičių iki dviejų – trijų.

 

Algis Kašėta
Algis Kašėta

Prienams ir toliau vadovaus socialdemokratas, tik kitas – Alvydas Vaicekauskas, nugalėjęs tvarkietę Loretą Jakinevičienę. A. Vaicekauskas tikisi, kad šios kadencijos metu pavyks glaudžiau bendradarbiauti su aplinkinių savivaldybių vadovais.


Na, o sostinė pasiryžo keistis – laisvasąjungietį Artūrą Zuoką keičia liberalas Remigijus Šimašius.
Panevėžys ir Kaunas pasekė Alytaus pavyzdžiu ir išsirinko nepartinius komitetų atstovus Rytį Mykolą Račkauską ir Visvaldą Matijošaitį, Šiauliai rinkosi iš dviejų nepartinių konkurentų ir išširinko Artūrą Visocką, Klaipėda pasiliko prie liberalo Vytauto Grubliausko.

Kitos naujienos

Alytaus miesto stadione trečiadienį, gegužės 18 d., 18:00 val. bus žaidžiamos LFF ta...

Vėlų šeštadienio vakarą Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukusios „Gravel Fest Rally – La...

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.