Klausyti gyvai

18:00 - 18:35

Kitokia diena

Alytaus rajonui vadovaus A. Vrubliauskas, Varėnai – A. Kašėta, Prienams – A. Vaicekauskas (interviu su merais)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Algirdas Vrubliauskas

Alytaus rajonui ir toliau vadovaus konservatorius Algirdas Vrubliauskas, už kurį balsavo 53,14% rinkėjų (nuo galiojančių biuletenių), darbietis Aurimas Truncė atsiliko šešiais procentais, rodo VRK duomenys antrajame savivaldos rinkimų ture. A. Vrubliauskas naujoje kadencijoje žada nemažai permainų renkant savivaldybės vadovų komandą


Varėnos rajone naujovės – meru tapo liberalas Algis Kašėta, nugalėjęs penkias kadencijas  mero poste dirbusį Vidą Mikalauską, Varėnos rajonui su trumpa pertrauka vadovavusį aštuoniolika metų. A. Kašėta radijo stočiai „FM99” sakė manantis, kad reikėtų riboti mero kadencijų skaičių iki dviejų – trijų.

 

Algis Kašėta
Algis Kašėta

Prienams ir toliau vadovaus socialdemokratas, tik kitas – Alvydas Vaicekauskas, nugalėjęs tvarkietę Loretą Jakinevičienę. A. Vaicekauskas tikisi, kad šios kadencijos metu pavyks glaudžiau bendradarbiauti su aplinkinių savivaldybių vadovais.


Na, o sostinė pasiryžo keistis – laisvasąjungietį Artūrą Zuoką keičia liberalas Remigijus Šimašius.
Panevėžys ir Kaunas pasekė Alytaus pavyzdžiu ir išsirinko nepartinius komitetų atstovus Rytį Mykolą Račkauską ir Visvaldą Matijošaitį, Šiauliai rinkosi iš dviejų nepartinių konkurentų ir išširinko Artūrą Visocką, Klaipėda pasiliko prie liberalo Vytauto Grubliausko.

Kitos naujienos

Žinai informaciją...

Pietų Lietuvoje prie Druskininkų esantis Raigardo pasienio punktas su Baltarusija bus uždarytas nuo kovo....

Knygų mugė 2024-ieji jau čia pat! FM99 kalbame su rašytoja, vertėja, dėstytoja Irena Buivydaite, ...

Grupės „Biplan“ muzikantai jau džiaugiasi į Lietuvą atkeliavusiomis naujomis vinilo plokštelėmis. Minint ...